Güzelbahçe İmmergas Servisi

immGüzelbahçe İmmergas Servisi Ülkemizde aktif bir şekilde son otuz yılı aşkın bir süreden bu yana doğalgaz kullanımı yapılmaktadır. Doğalgaz kullanımı ile birlikte başlayan kombi kullanımı ısı sağlayıcısı olarak ve sıcak su sağlayıcısı olarak kullanımı benimsenmiştir. Kullanımı oldukça kolay olan bu cihaz aralıklı süreçlerde arıza gösterebilir. Kombilerin arıza göstermemesi için mutlaka her yıl düzenli bir şekilde kombilerin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı için mutlaka kombiler uzman servis elemanlarına teslim edilmeli ve kombi bakımı hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere kombiler bakım için teslim edilmemelidir. İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet vermekte olan Güzelbahçe İmmergas Servisi firmamız tüm kombilerinizin bakımlarını tam zamanında yaparak siz değerli müşterilerimize teslim etmektedir. Kombi bakımı için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak kombi bakım randevusu alabilir veya iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Kombi bakımı ile birlikte kalorifer petek temizliği hizmeti de vermekteyiz. Kalorifer petek temizliğinin yapılmasındaki amaç; kalorifer peteklerinin iç kısımlarına zamanla kir ve toz birikimi oluşur. Kir ve toz birikimi ise peteklerin rahat çalışmasını engellemektedir. Temizlik yapıldıktan sonra aktif bir şekilde kalorifer petekleri işlemeye başlamaktadır.

Kalorifer Petek Arızalarının Nedenleri

Kalorifer hattında görülen arızalar nedeni ile kalorifer peteklerinde bir takım arızaların görülmesi muhtemeldir. Kalorifer peteklerinde arıza görülmemesi için mutlaka her yıl düzenli olarak kalorifer peteklerinin temizliğinin yapılması gerekmektedir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesinden sonra kaloriferler yeni takılmış mesabesinde çalışmaya başlayabilir. Ve daha önce ısı sağladığının neredeyse iki katı da ısı sağlamaya başlayabilir. Güzelbahçe İmmergas Servisi olarak tarafımızca kalorifer temizliği yapılmaktadır. İzmir merkez ve çevre ilçelerden hizmet almak için 0850 305 74 84 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kalorifer peteklerinin arızalanmasındaki diğer nedenler ise kalorifer hattındaki filtrelerin tıkalı olması, kalorifer hattında bulunan suyun kirlenmiş olması, kombinin ayarının sorunlu olması, kombinin sıcak su ve kalorifer suyunu birbirinden ayırmakta olan parçalardan birisinde arıza oluşmuş olması, radyatör tesisatının yapımı esnasında bir hatanın oluşmuş olması, radyatörlerde bulunan reglaj ayarının yapılmamış olması ve radyatörlerin su kaçağı yapması olarak sayılabilir. Bu arıza çeşitlerinden bir tanesi bile kalorifer peteklerinde görüldüğünde mutlaka servis aranarak destek alınmalıdır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 3 kez ziyaret edildi.