Narlıdere Arçelik Servisi

Arçelik markası ülkemizde en çok kullanılan beyaz eşya markalarından birisidir. Çok kullanışlı beyaz eşya ve küçük ev aletleri üreten bir firma olarak yaygın bir şekilde tüm beyaz eşyalar için parça üretimi de yapmaktadır. Oldukça hızlı bir şekilde servisimiz tarafından tüm Arçelik marka beyaz eşyaların tamiri ve bakımı yapılmaktadır. Çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, klima, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların parça değişimi yapıldığı gibi, arızası bulunan beyaz eşyanız için 0232 271 71 14 telefon numarasından bizimle irtibata geçtiğinizde hızlı bir şekilde arıza tespitiniz yapılmakta ve daha sonrasında arıza giderme işlemine başlanmaktadır.

 Narlıdere Arçelik Servisi olarak arızalanmayan tüm beyaz eşyalarınızın yıl içinde bir veya iki kez olmak üzere bakımı da tarafımızca yapılmaktadır. Arçelik markalı ürünlerin tamir ve bakımından başka küçük ev aletleri bakım ve tamiri, petek temizliği ve klima filtresi değişimi de yapmaktayız. Tüm beyaz eşyalar farlı çeşitlerde arıza göstermektedir. Bu yazımızın içeriğinde sıklıkla kullanılan beyaz eşyalardan olan derin dondurucuların nasıl arıza gösterdiği hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Derin Dondurucu Arızaları Nasıl Oluşur?

Derin dondurucular evlerimizde veya işyerlerimizde gıdalarımızı depolamak için kullanmış olduğumuz beyaz eşyalardan birisidir. Aslında derin dondurucular uzun süre kullanıma uygun beyaz eşyalar arasındadır. Fakat bazı süreçlerde arıza gösterme olasılıkları bulunmaktadır. Bu arızaların bir kısmı eskimeye yönelik arızalar olsa da bazı yeni olan derin dondurucularda da arıza tespiti yapılmaktadır. Derin dondurucu arızaları neden olur? Bir derin dondurucuda hangi arızalar görülür?

Derin Dondurucu Soğutmuyor: En fazla karşılaşılan derin dondurucu arızalarından birisi olan derin dondurucu soğutmuyor arızası aralıklı olarak derin dondurucularda görülebilmektedir. Bir çok sebepten dolayı oluşabilecek arızalardan birisi olan bu arıza, genellikle kompresör arızaları sebebi ile oluşurken bazı süreçlerde elektrik aksamlarından oluşabilen arızalar sebebi ile görülmektedir. Derin dondurucuları çok fazla gıda ile yüklemek derin dondurucularda farklı arızaların da görülmesine neden olur. Bu sebepten dolayı derin donduruculardaki arızalar kullanım hatalarına göre araştırılmalıdır.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!