Bayraklı İmmergas Servisi

immBayraklı İmmergas Servisi Doğalgazın ülkemizde aktif olarak kullanılmaya başlanılalı ortalama otuz yıl kadar oldu. Doğalgazın kullanımı neredeyse ülkemizde herkes tarafından benimsenerek sürekli olarak kullanılmaya başlandı. Doğalgaz kullanımı ile birlikte yapılan kombi kullanımlarında kombilerin ilk alımlarında seçim yapılırken hermatik ve yoğuşmalı kombi olarak seçim yapılması gerekiyor. Kombilerin kullanımlarının daha iyi bir şekilde yapılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli bir şekilde bakımlarının da yaptırılması gerekiyor. Düzenli olarak kombilerin bakımları yaptırıldığında tüm yıl boyunca kombilerden daha rahat bir verim almak mümkün oluyor. Bayraklı İmmergas Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetlerden faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm hizmet çeşitleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bir yıl geçerli olan garanti belgesi uygulaması yapıyoruz.

Kombinin Patlamalı Yanma Arızasının Nedenleri

Kombilerde görülen arızalar kış aylarında oluştuğunda kullanıcıları için büyük bir sıkıntı oluşturabilir. Zira soğuk havaların yoğun olduğu kış aylarında ev veya işyeri ortamında kalorifer peteklerinin kombi arızaları nedeni ile çalışmaması konut alanında yaşamını sürdüren kişileri zor durumda bırakabilir. Bu nedenden dolayı her yıl düzenli olarak kış ayları başlamadan sonbahar veya yaz aylarında kombi bakımı yaptırılmalı ve bunun yanı sıra kalorifer peteklerinin temizliği de yaptırılmalıdır. Kombi bakım ve onarım, petek temizliği ve petek tamiri için Bayraklı İmmergas Servisi olarak siz değerli hemşerilerimize destek vermekteyiz. 0850 305 74 84 numaralı telefonu arayarak arıza kaydı oluşturabilir, isterseniz bakım randevusu alabilirsiniz.

Kombinin patlamalı yanma arızasının nedenleri; kalorifer peteklerini ısıtmak ve banyo ve mutfak çeşmelerine sıcak su sağlamak için mutlaka kombinin pilotunun yakılarak kombinin çalıştırılması gerekir. Kombinin pilot kısmında oluşan arızalar genellikle kombinin patlamalı yanma arızasını oluşturmasına neden olabilir. Bu arızanın daha tehlikeli bir duruma gelmemesi için mutlaka servis çağırmak gereklidir. Kombi çakmağının pilotun gazından bir müddet sonra yanması kombinin patlamalı yanmasına neden olmaktadır. Bu arıza kombi bakımı ve petek temizliği yapılma sonucunda ortadan kalkmaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 8 kez ziyaret edildi.