Torbalı Kombi Servisi

kombi servisiTorbalı Kombi Servisi Yıllardır ülkemizde kullanılan doğalgaz sebebi ile kombi çeşitlerinde büyük ilerleme kaydedilmiştir. Neredeyse kendi kendine çalışan cihazlar olarak isimlendireceğimiz bu cihazlar soğuk kış aylarında yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz cihazlardır. Her mevsim yaşam alanlarında sıcak su sağlayıcısı olarak da kullanılan bu cihazların hem kullanımı kolay hem de uzun ömürlü cihazlardır. Bu cihazlar beyaz eşya firmaları tarafından üretilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Uzun süre kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Fakat bazı süreçlerde kombiler de arıza gösterebilir. Her ne marka olursa olsun arıza göstermiş olan bir kombi kesinlikle bu hususta hiçbir bilgisi olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılmamalıdır. Aksi takdirde kombilerin yanıcı maddeler ile çalışmasından dolayı tamir aşamasında tehlike çıkartmak muhtemeldir.

Torbalı Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarında arızaları gidererek müşterilerimize teslim ediyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizleri arayarak arızalı olan kombinizin arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kombilerde arıza oluşmadan önce düzenli bir şekilde yapılan bakımlar kombilerde arızaların oluşumunu engellemektedir. Arıza oluşumunu engellemek için kombilerin belirli süreçlerde mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Telefon numaramızdan bize ulaşarak kombi bakım randevusu oluşturabilirsiniz. Tarafımızca bakımı yapılan kombilerde daha sonradan oluşması muhtemel olan tüm parça arızaları engellenerek kombilere bakım yapılmaktadır. Bakımı yapılan kombiler bakımı yapılmayan kombilere göre oldukça az arıza gösterir bazı kombilerde bakım yapıldıktan sonra arıza oluşma olasılığı bulunmamaktadır.

Kalorifer Temizliği

Kombilerin görevlerinden birisi tüm ev içindeki musluklara sıcak su sağlamak bir diğeri ise de ev içine döşeli olan kalorifer peteklerinin içinde bulunan borulara sıcak su akışı oluşturmaktır. Kalorifer petekleri uzun süre içleri temizlenmediğinde kir ve tozlar kalorifer peteklerinde tabaka oluşturmaktadır. Kalorifer peteklerinde oluşan bu tabaka sebebi ile kalorifer peteklerinin çok iyi ısınmadığı ve bu sebepten dolayı soğuk kış aylarında ortamın iyi bir şekilde ısınmadığı görülür. Kalorifer peteklerinin mutlaka her yıl kış aylarının başlangıcı olarak sayılan sonbahar ayları içinde en iyi ısı sağlayıcı olması için temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenen kalorifer petekleri hem daha iyi ısı sağlamada hem de yakıt tasarrufu oluşturmaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 11 kez ziyaret edildi.