Balçova Kombi Servisi

kombi servisiBalçova Kombi Servisi Kombiler günümüzde daha çok doğalgaz kullanımı için kullanılmaktadır. Fakat kırsal kesimlerde farklı yakıt türlerinde de kombi kullanılabilir. Genel olarak büyük şehirlerde kullanılan kombiler evin ısısını rahat bir şekilde sağlayabilmek amacı ile gaz, elektrik ve su ile çalışma sistemi oluşturmuş olan cihazlardır. Her beyaz eşya üretici markanın mutlaka üretmiş olduğu bir kombi modeli bulunmaktadır. Hatta bazı beyaz eşya firmaları sadece kombi ürettikleri ile ünlü firmalardır. Uzun süre kullanıma uygun bir biçimde üretilmiş kombiler arada bir kullanmaya bağlı veya uzun süre kullanıma bağlı olarak arıza gösterebilirler. Bu arızaların çözümü de mutlaka bir servise başvurarak yaptırılmalıdır. Çünkü her zaman tehlikeli beyaz eşyalar arasında yer alan kombilerin bakımı ve tamiri incelikli bir şekilde yapılmalıdır. Balçova Kombi Servisi olarak her çeşit kombi bakım ve onarımı yapmaktayız. Arızalı olan bir kombinizin tamiri için bizden destek alabilir isterseniz kombinizin bakımı için randevu oluşturabilirsiniz.

Kombi arızaları ve bakımı için 0850 305 74 84 bu numaradan bize ulaştığınızda gezici ekibimiz ile hemen ulaşım sağlıyor ve hızlı bir şekilde kombinizin arızasını ortadan kaldırıyoruz. Arıza giderme sonrasında bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapıyoruz. Kombi arızaları ve kombi bakımı için bizlere ulaşabileceğiniz gibi, yakıt tasarrufu yapmak ve daha iyi bir sıcaklık sağlamak için kalorifer peteklerinin temizliği talebinde de bulunabilirsiniz. Kalorifer petekleri temizlendiğinde gözle görülebilecek seviyede sıcaklık artışından başka yakıt faturalarında da büyük bir tasarruf sağlanmaktadır. Bu makalemizin içeriğinde kombilerde arıza göstermesi muhtemel olan üç yollu vana arızalarını, çözümlerini ve nasıl arıza yapabileceği hakkında bilgiler verelim.

Üç Yollu Vana

Ana eşanjör üzerinde ısınmakta olan suyun yönünü belirler ve sıcak su açıldığı zaman su eşanjörü ve ana eşanjör arasındaki suyun dolaşımını sağlayarak şebeke suyunun en iyi şekilde ısınmasını sağlayan parçaya üç yollu vana ismi verilmektedir. Bu parça sıcak su açıldığı zaman kalorifer peteklerinin yönünü kapatmadan musluk açık iken peteklerin ısınması ile gelişir. Normal bir seviyede sadece suyun ısınması peteklerin ısınmaması gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.