Karabağlar Arçelik Servisi

arcelik servisKarabağlar Arçelik Servisi  olarak; özel servis alanında İzmir bölgesinde yıllardır deneyimli personeli ile tüm Arçelik modellerine hizmet sağlamaktayız. En yaygın eşya kullanımı beyaz eşya kullanımıdır. Beyaz eşyalar evlerimizde mutlaka kullanılması gereken cihazlar olarak çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, klima,  fırın fırınlı ocak ve aspiratör olarak bilinmektedir. Bu cihazlar aslında uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Fakat bazı süreçlerde arıza gösterebilir. Arıza gösterdiği süreçler ev halkı için sıkıntılı dönemlerdir, bir buzdolabının çalışmaması içerisinde bulunan gıdaların tümünün bozulmasına sebep olurken, bozulan bir çamaşır makinesi tüm çamaşırların kirli kalmasına sebep olur.

İzmir Karabağlar Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşyaların bakım ve onarımını üstlenmekteyiz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşım sağladığınızda gezici ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde arıza kaydınız yapılarak arıza tespitiniz yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın tamirini yaptıktan sonra değiştirdiğimiz parçalar ve yaptığımız tamir için bir yıl süreyle geçerli olan garanti kapsamı uygulaması tüm beyaz eşyalar için geçerlidir.

Karabağlar Arçelik Kombi Servisi

Tüm evlerde mutlaka bulunması gereken fırınlı ocaklar, hem üst kısımlarında pişirme ocakları alt kısımlarında da pişirme fırınları bulundurmaktadır. Evlerin olmazsa olmazı sınıfında olan fırınlı ocaklar çok fazla arıza göstermese de arada bir bakımları her yıl yapılmayan fırınlı ocaklar arıza gösterebilir. Buna göre fırınlı ocakların arızaları nasıl oluşur? Fırınlı ocaklarda nasıl arızalar görünmektedir?

 • Fırının üst kısmı iyi pişirmiyor
 • Fırının alt kısmı iyi pişirmiyor
 • Fırın elektrikle bağlantısı olduğu halde hiçbir şekilde çalışmıyor
 • Fırının kapağı kırıldı, bu sebepten dolayı içindekileri pişirmiyor
 • Fırının kapağı aşağıya doğru çekerken yayları yerinden çıkıyor
 • Fırının ocak bölümünde bazı ocaklar yanmıyor
 • Fırının ocak bölümünde ocaklar sisli bir şekilde yanıyor bu da tencerelerin islenmesine sebep oluyor
 • Fırınlı ocaktan gaz kokusu geliyor
 • Fırın çok hızlı pişiriyor bazı zamanlarda içindeki yemekleri çok kısa sürede yakıyor
 • Fırının içerisindeki tepsideki yiyeceklerin arka kısmı yanıyor ön bölümündeki yiyecekler çiğ kalıyor hiçbir şekilde pişmiyor
 • Fırın bir müddet pişirdikten sonra kendiliğinden ısısında düşme oluyor, pişirme işlemini yarım bırakıyor.

Karabağlar Arçelik Teknik Servisi

En çok ihtiyaç duyulan ve evlerin en vazgeçilmez eşyaları arasında da nitelendirilen beyaz eşyaların uzun vadede daha verimli olmaları, arızalanma risklerinin en aza indirgenmesi ve neticesinde de kişilerin bu noktalarda daha az sıkıntı yaşamaları adına iyi bakım yapılması gerekmektedir. Kullanım kılavuzlarına da uygun olarak hareket edilmesi yine Arçelik beyaz eşya ürünlerinde arıza oranını da en  aza düşürecektir. Kullanıcı hatasından kaynaklı olarak beyaz eşya ürünlerinde çok fazla arızanın tespit edildiği de bilinmektedir. Bu kapsamda özellikle de Karabağlar Arçelik Servisi olarak gerek kullanıcı kaynaklı gerekse de dış etkenlerden kaynaklı olarak arızalanan beyaz eşya ürünlerinizin bakımını, onarımını ve tamirini en iyi biçimde gerçekleştirmekte sizlere de en kısa süreler içerisinde teslim etmekteyiz.

Karabağlar Arçelik Servisi Telefon Numarası

Kaliteli hizmet anlayışı ile aktif faaliyetlerine devam etmekte olan Karabağlar Arçelik Servisi firmamızda her türlü Arçelik beyaz eşya ürününüz için çalışmalar gerçekleştirmekte ve de istediğiniz biçimde onarım, bakım işlemlerini yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Önüne geçemediğiniz her türlü beyaz eşya tamiri için Karabağlar Arçelik Servisi firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Karabağlar Arçelik Servisi telefon numarası olan 0850 305 74 84  iletişim numarasından bizlere istediğiniz zamanlarda kolaylıkla ulaşabilir ve taleplerinizi de dile getirebilirsiniz.

karabağlar arçelik servisi
karabağlar arçelik servisi

Arçelik Servis İzmir Karabağlar

Uzun yıllar boyu arızalanmayan ya da hasar görmeyen beyaz eşyalarının çeşitli nedenlerden dolayı bir zamandan sonra eski verimlerini vermemesi, çeşitli arızalar ile karşılaşması ve aynı zamanda da kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaması pek çok ihtiyacın da ertelenmesine neden olacaktır. Bu anlamda özellikle de buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ocak gibi en temel ihtiyaçların karşılanacağı beyaz eşya ürünlerinde yaşanan arızalarda da yine Arçelik Servis İzmir Karabağlar şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Son derece uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmetlerini aktif biçimde devam ettiren şubemiz müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem veren şubemiz müşterilerinden gelen geri dönüşlere göre de kendisini geliştirmekte, müşterilerine daha iyi hizmetler vermektedir.

Karabağlar Arçelik Klima Servisi

Evlerde en çok kullanılan ve çok pratik, verim de sağlayan beyaz eşya ürünleri arasında bulaşık makinelerini örnek vermek mümkündür. Bu anlamda özellikle de hız ve temizlik açısından son derece önemli olan bulaşık makinelerinde gerek kullanıcıdan gerekse de çeşitli nedenlerden dolayı birçok arıza da görülebilir. Bulaşık makinesi arızaları genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Bulaşık makinesinin hiç çalışmaması,
 • Bulaşık makinesinin sürekli olarak su alması,
 • Bulaşık makinesinin çalışması ama programın ilerlememesi,
 • Bulaşık makinesinin bulaşıkları temizleyememesi,
 • Bulaşık makinesinden çıkan bulaşıkların lekeli kalması,
 • Bulaşık makinesinin suyu boşaltamaması,
 • Bulaşıkların makineden ıslak biçimde çıkması,
 • Bulaşık makinesinin çok gürültülü biçimde çalışması

Bu gibi çeşitli birçok arızalanmaları ile birçok konuda kullanıcılarına sorunlar yaşatmakta olan bulaşık makinesi arızaları Arçelik Karabağlar Servisi firmamız ile son bulacaktır. Özellikle de kullanıcıdan kaynaklı olmayan, teknik anlamda sorunların yaşanması durumlarında firmamız çok daha etkin rol oynayarak bulaşık makinelerindeki hataları en basite indirgeyecek ve sorunları da çözecektir. Kaliteli hizmet standartları ile birlikte uygun fiyat politikası ile de devam etmekte olan firmamız ile sizler de iletişime geçerek evlerinizde çokça kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz bulaşık makinelerine yeni görünümler kazandırabilirsiniz.

arcelik urunleri

Karabağlar Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Evlerde çok olmamakla birlikte özellikle de yurt, pansiyon, otel gibi toplu yaşam alanlarında daha fazla tercih edilen çamaşır kurutma makinelerinde de çeşitli nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebilir. Çamaşırların çamaşır makinesinden sonra en hızlı biçimde kuruması ve zamandan da kazanılması adına tercih edilen Arçelik çamaşır kurutma makinesi arızaları olarak şunları ele alabiliriz:

 • Kurutma işleminin çok fazla uzun sürmesi,
 • Kurutma sonunda çamaşırların nemli biçimde çıkması,
 • Programların sebepsiz biçimde yarıda kesilmesi,
 • Kurutma makinesinin içerisindeki aydınlatmanın yanmaması,
 • Filtre temizleme uyarı sembolünün yanıp sönmesi,
 • Yükleme kapağından su akması

Bu gibi çeşitli nedenlerden dolayı görülmekte olan arızaların devamlı olması durumunda Karabağlar Arçelik Servisi firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İzmir ve bölgesindeki kişilerin firmamıza ulaşarak çamaşır kurutma makinesi sorunlarını dile getirmesi ve neticesinde de sorunlara karşı çözümlerin de üretilmesi gerekmektedir. Gerek kullanıcıdan gerekse de dış etkenlerden kaynaklı olarak arıza gören çamaşır kurutma makineleri için en detaylı ve kapsamlı çözümler de yine firmamız tarafından bulunacaktır.

Arçelik Ankastre Fırın Servisi Karabağlar

Ev hanımlarının evlerde pasta, çörek, börek, tatlı, hamur işi ve daha birçok yiyeceği daha hızlı, pratik biçimde gerçekleştirmeleri adına en çok tercih ettiği beyaz eşyaların başında ankastre fırınlar gelmektedir. Son derece etkili olan ve kullanımı da basit olan ankastre fırınlarının ev hanımlarına büyük katkısı olmaktadır. Ancak diğer beyaz eşyalarda da olduğu gibi Arçelik ankastre fırın arızaları da bir o kadar çeşitli nedenlerden dolayı karşımıza çıkmaktadır. İşte bu arıza sebeplerinden birkaçı:

 • Ankastre fırının hiç çalışamama durumu,
 • Fırının ısıtamama sorunu,
 • Fırının iç aydınlatma lambası yanmaması,
 • Fırının alt ve üst kısımlarının eşit biçimde pişirememesi,
 • Ocak gözünün alev alamaması

Bu gibi sorunların çok olduğu ankastre fırınlarda bir zamandan sonra istenen verimler de alınamamaktadır. Özellikle de yiyeceklerin pişirilmesi noktasında gerek çok geç pişirmek gerekse de istenilen zamanda çok iyi biçimde pişirmemesi gibi durumlarda arızaların tespiti, arızaların çözüme kavuşturulması adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

arcelik magazasi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Karabağlar

İzmir Karabağlar bölgesinde aktif faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız evlerinde, iş yerlerinde ya da herhangi bir yerde yer alan Arçelik beyaz eşyalar için son derece iyi biçimde hizmetler vermektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı arızalanan her türlü beyaz eşyalar için başvuracağınız, taleplerde bulunacağınız firmamızda arızaların daha kısa sürede çözülmesi de gerçekleşecektir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre ocaklar, ankastre fırınlar, bulaşık makinesi ve daha birçok beyaz eşya ürününün arızası için başvurularınızı gerçekleştirmeniz gereken Arçelik Beyaz eşya servisi Karabağlar şubemizde gerekli verimi ve kaliteli hizmetleri de alabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile sizlere her anlamda avantajlar sağlayan, fırsatlar sunan ve neticesinde de isteklerinizi çok hızlı biçimde yerine getiren firmamız bu anlamda en çok tercih edilen servis firmaları arasında da yer almaktadır. Evlerinizde çok sık kullandığınız beyaz eşya ürünlerinin arıza tespit ve sorunlarının çözümü için sizler de Karabağlar Arçelik Servisi firmamız ile iletişime geçebilir ve bu durumları da en iyi biçimde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kalite standartlarından ödün vermeyerek en verimli işleri, tamir ve bakımları yerine getiren Karabağlar Arçelik Servisi şubemizi ile sizlere de en verimli, kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Sürekli olarak kendisini geliştiren ve müşteri potansiyelini de artırmakta olan firmamızı sizler de tercih edebilirsiniz.

Karabağlar Arçelik Servisi

Telefon: 0850 305 74 84
E-Posta: destek@iyetkiliservis.com
Bir telefon kadar yakınız.

Karabağlar Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 1 kez, Toplam: 77 kez ziyaret edildi.