Güzelbahçe Kombi Servisi

kombi servisiGüzelbahçe Kombi Servisi Teknolojinin gelişmesi ile birlikte beyaz eşyalarda da oldukça büyük gelişmeler görülmeye başlanmıştır. 90lı yılların başlarından bu yana ülkemizde aktif bir şekilde kullanılmaya başlayan doğalgaz ile birlikte bir çok beyaz eşya firmasının kombi üretmeye başlaması kış aylarında bu cihazların kullanıcılar tarafından baş tacı edilmesine sebep olmuştur. Çünkü daha önceleri ısınmak için kullanılan kömür ve odun gibi yakıtların çok zahmetli bir kullanımı bulunmakta ve insanlar neredeyse kışın gelmemesini beklemekteydiler. Kombiler kullanılmaya başlayalıdan beri artık evler ve ofisler için kış aylarında ısınmak ve yaz ve kış aylarında sıcak suyun musluklardan akması daha kolay bir hale geldi.

Beyaz eşyalar içinde en çok alınarak kullanılan cihazlar haline gelmiş olan kombiler aslında uzun süre kullanıma uygun ve sağlam yapıda üretilmiş olan cihazlardır. Fakat bazı süreçlerde kullanıcı hatası ve uzun süre kullanımdan dolayı arıza görülmesi muhtemeldir. Kombi arızalarında mutlaka servis çağırmak gereklidir. Kombilerin tamir ve bakımlarının bilinçsiz bir biçimde yapılması kişinin başına büyük kazalar ve sorunlar açabilir. Çünkü kombiler diğer ev aletleri gibi su ve elektrik ile değil, su, elektrik ve gaz ile çalışmaktadır. Bu da bilinçsiz bir biçimde yapılan kombi tamirinin sonucunda kaza çıkmasına neden olabilir. Güzelbahçe Kombi Servisi olarak tüm markalı kombilerin tamir ve bakımını yapıyor ve bu tamir ile birlikte tüm ev ve ofis peteklerini de temizleyerek yakıt tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak gezici ekibimiz tarafından arıza tespitinizin yapılmasını sağlayabilir veya her marka kombiniz için bakım randevusu alabilirsiniz.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Petekler yıl içinde içine giren toz ve kirler nedeni ile pislenir ve içinde kombiden gelen suyun dolaşımı olmasına rağmen çok iyi şekilde ısıtmaz. Bu soruna çözüm bulmak için mutlaka her yıl düzenli bir şekilde evin tüm kalorifer peteklerini temizletmek gereklidir. petek temizliği en iyi şekilde yapıldıktan sonra hem peteklerin en iyi şekilde ısıtmaya başladığı görülür, hem de yakıt faturalarında büyük ölçüde bir düşüşün sağlandığına şahit olunabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.