Buca Kombi Servisi

kombi servisiBuca Kombi Servisi 90lı yıllardan bu yana ülkemizde kullanılmaya başlayan doğalgaz nedeni ile artık kombi ve petek kullanılan evlerin sayısı oldukça fazla artmıştır. Isınma denildiğinde ilk akla gelen beyaz eşyalardan birisi olan kombiler kullanımı kolay ve daha uygun yakıt sağlayan ve tüm evin ısınmasını sağlayan beyaz eşyalardır. Bu beyaz eşya aralıklı süreçlerde mutlaka bakımı yaptırılması gereken arıza çıkarmasına izin verildiğinde arızaları da tehlikeli olan bir eşyadır. Beyaz eşyalar arasında çok fazla kullanılan kombilerin arızalarının tehlikeli olmasındaki sebep diğer beyaz eşyaların sadece su ve elektrik veya tek elektrik ile çalışması kombinin ise su, elektrik ve gaz ile birlikte çalışmasıdır. Üç tane birbiri ile zıt element ile çalışan kombilerin arızaları da bu sebeptendir ki patlama çıkartan veya yangın çıkartan türde arızalar olabilir.

Buca Kombi Servisi olarak arızalı olan veya bakım süresi gelmiş olan kombilerinizi tamir ediyor ve bakım yapıyoruz. Bakım aşamaları kombilerin genellikle kış aylarına girme sürelerinde yani sonbahar aylarında yaptırılması ve tam bir bakım yapılmış olan kombiler ile kışa hazırlıklı bir hale gelinmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra kombinin bakımı yapılırken mutlaka petek temizliğinin de kombi bakımı ile birlikte yapılması gerekiyor. Peki; petek temizliği neden yapılıyor? Petek temizliğinin ne gibi faydaları var?

Petek Temizliği Neden Yapılmalı?

Kombi bakımı ile birlikte Buca kombi servisi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz petek temizliği ile yakıt tasarrufu yapılması oldukça kolay hale gelebiliyor. Bu sayede tüm petek temizliği yapanların yakıt faturalarının oldukça fazla düşerek bütçelerine fayda sağladığı görülüyor. Peteklerin içinde oluşan kir ve tozlar peteklerin ısıtma ayarlarının düşmesine sebep olabiliyor. Temizlenen petekler hemen %50 oranında daha fazla ısıtmaya başlayarak ısının tüm eve tüm peteklerin ısınarak yayılmasını sağlıyor. Bu da fazla ısınan peteklere ev ve ofis sahiplerinin daha az fatura ödeyerek sahip olmasını sağlıyor. Eğer kombi bakımınızı yaptırmak ve petek temizliği yaptırmak istiyorsanız 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak yakıt tasarrufu yapmak için kombinizin bakımını ve peteklerin temizliğini yapılmasını talep edebilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 15 kez ziyaret edildi.