Çiğli Kombi Servisi

kombi servisiÇiğli Kombi Servisi Uzun bir süreden beri Türkiye’nin her şehrinde kullanılmaya başlayan doğalgaz, kombi kullanımını da oldukça fazla artırmıştır. Kış aylarının baş tacı olarak kullanılan kombiler kalorifer peteklerine ısı sağladıkları gibi, bir de tüm evin musluklarına sıcak su vererek sıcak suyun da oldukça kolay bir yöntem ile musluklara gelmesini sağlamaktadır. Kalorifer petekleri nedeni ile tüm evin ısınmasını sağlayan ve işyerlerinde de kullanılan kombiler aslında uzun süre kullanıma uygun bir biçimde üretilmektedir. Fakat bazı zamanlarda kullanıcı hatası bazı zamanlarda ise uzun süre kullanım nedeni ile arıza göstermesi muhtemeldir. Kombi arızalarına kesinlikle kişi kendi kendine müdahale etmemelidir. Çünkü kombilerin su, elektrik ve gaz gibi, bir biri ile anlaşamayan elementler ile birlikte çalışması bu cihazları tehlikeli bir kullanım oluşturmaya yöneltmektedir. Uzun süre kullanımlarda kombilerin eğer bakımları yıl içinde yapılmaz ise bu sebepten dolayı patlamalı bir şekilde yanma oluşturması ve tehlike çıkartması da muhtemeldir. Bu sebepten dolayıdır ki belirli süreçlerde mutlaka hangi marka olursa olsun kombilerin bakımının yaptırılması gerekmektedir.

Çiğli Kombi Servisi olarak tüm markalı kombilerde tamir ve bakım işlemleri uyguluyoruz. Kombi bakımının her kombi markası için yılda bir kez olarak yapılması mecburidir. Aksi takdirde kombilerde arızaların daha sık görülmesi muhtemeldir. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir, isterseniz bakım süresi gelmiş olan kombiniz için bizlerden kombi bakım randevusu alabilirsiniz. Kombi arızaları genellikle kombi içinde bulunan parçaların arızalanması ile arıza gösterir. Bu parçaların değişiminden veya tamir edilmesinden sonra kombi tekrardan çalışmaya başlar. Fakat her kombi arızası için uzman desteği almak önemlidir.

Kombi içinde mutlaka kullanılması gereken parçalardan olan elektronik kartın görevi sistemin daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan parça olarak bilinmektedir.  Kombi parçalarından birisi olan elektronik kart arızası ise sistem içinde kullanılan bir parçanın tamiri veya değişiminden sonra eğer yine kombide çalışma görülmüyor ise mutlaka elektronik kartın gözden geçirilmesi gerekir eğer ihtiyaç varsa bu parça değiştirerek yenilenmelidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 8 kez ziyaret edildi.