Karşıyaka Arçelik Servisi

arcelik servisİzmir Karşıyaka arçelik servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi, Evimizde kullanmış olduğumuz bir çok beyaz eşya bazı süreçlerde arıza yapabilir. Her beyaz eşyanın kendine özel arıza şekli bulunmaktadır. Arıza oluşturan beyaz eşyanın arıza gösterdiği halde kullanılabilir olması arızanın kullanıldıkça artmasına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı arızası olan bir beyaz eşyanın kullanımı yapılmamalı ve mutlaka bir servis çağırılmalıdır.

Karşıyaka arçelik servis

Karşıyaka Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın bakımını yapıyor ve gerektiğinde tamir işlemini üstleniyoruz. İzmir ve çevresinde hizmet veren firmamıza ulaşmak için 0850 305 74 84 numaralı telefondan arıza kaydı oluşturabilir ve hemen arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Arızasını gidererek müşterilerimize teslim etmiş olduğumuz tüm beyaz eşyaları bir yıl garanti kapsamı uygulamasına dahil ediyoruz.

Karşıyaka Arçelik Servisi

Küçük ev aletleri de dahil olmak üzere tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırınlı ocak, aspiratör, fırın gibi beyaz eşyaların tamirini ve bakımını üstleniyoruz. Beyaz eşyalarınızın bakımlarını her yıl bir kez olmak kaydıyla yaptırdığınızda oluşacak arızaların görülmesinden dolayı tüm tamir masraflarınızın önüne geçebilir, bozuk bir beyaz eşya ile karşı karşıya kalmazsınız.

Karşıyaka arçelik teknik servis

Arçelik, evlerde en çok tercih edilen beyaz eşya markası olup markasının kalitesi ile de bilinmektedir. Özellikle de dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle çok fazla tercih edilen Arçelik ürünlerinde de çeşitli nedenlerden dolayı hasarlar ya da arızalar meydana gelebilir. Bakım ve onarım işleminin gerçekleştirilmesi gereken Arçelik ürünlerinde kişilerin mutlaka iyi biçimde analiz, araştırma yapması da gerekmektedir. Nitekim kullanım ömrünü düşüren çeşitli türden hasarların önlenmesi adına kişilerin ustalardan ziyade Karşıyaka Arçelik Servisi ile iletişime geçmesinde yarar vardır.

Beyaz eşyalardaki hasarın çok fazla olması onu kullanılamaz hale bile getirebilir. Bu durumda ürün sahiplerinin belirttiğimiz üzere teknik servis noktalarına danışarak ürün hasarları üzerinden işlemler yaptırması son derece doğrudur. Karşıyaka Arçelik servisi noktasında hizmetlerimizi sürdürdüğümüz firmamızda sizler için kaliteli işçiliği de ortaya koymaktayız. Beyaz eşya noktasında ayrım gözetmeksizin hepsinde oluşabilecek hasar ve arızalara karşı çözümler üreten, hızlı teslimat sağlayan ve akabinde de beyaz eşyaların çok daha verimli çalışmasında önemli rol oynayan firmamızı sizler de tercih edebilirsiniz.

Arçelik Servisi Karşıyaka

İzmir ve bölgesinde aktif faaliyetlerini sürdüren firmamız, Karşıyaka Arçelik Servisi İzmir bölgesinde en fazla tanınan ve tercih edilen teknik servis noktalarından biri olmuştur. Çok basit anlamlarda çözümler üreterek müşteri memnuniyetini sağlayan ve aynı zamanda da hızlı teslimat yaparak da yine müşterileri fazlasıyla memnun eden firmamız çeşitli birçok beyaz eşya için işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz fırın, kombi ve klima gibi çeşitli birçok ürünün bakım ve onarımını son derece iyi biçimde gerçekleştirerek müşterilerine sunmakta olan firmamızda sizler de istediğiniz ürünleriniz ile alakalı hasarları giderebilir bakım ve onarımlarını da en profesyonel biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Karşıyaka arçelik servisi iletişim

Alanında uzman teknik kadrosu ile son derece iyi işler yapan firmamızda her türlü teknik servis desteklerinden yararlanabilecek olup aynı zamanda da ürünleriniz için eski verimi de kazandırabileceksiniz. Özellikle de İzmir, Karşıyaka bölgesinde yer alan ve bu gibi çeşitli sorunları yaşayan kişilerin firmamız ile iletişime geçmesinde yarar vardır.

Karşıyaka Arçelik Servisi

Karşıyaka arçelik servis telefonu

Çamaşır makineleri evlerde en çok ihtiyaç duyulan, çeşitli pratik özellikleri ile birlikte özellikle de ev hanımlarının fazlasıyla işine yarayan önemli bir üründür. Bu anlamda çamaşır makineleri de çeşitli sorunlar ile birlikte gündeme gelebilir. Bu sorunlara karşı alacağınız önlemler ve uygulayacağınız yöntemler de çamaşır makinesinin ömrünü uzatabilecektir. Buna göre çamaşır makinelerinde çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin yapması gerekenler;

 • Çamaşır makinesi üstünde yer alan kontrol lambaları üzerinden cihaza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmeli. Çamaşır makinesinin ön tarafında yer alan açma kapama elektrik anahtarlarının açık konuma getirilmesi önemlidir. Ayrıca çamaşır makinesinin sigortası da atmış olabilir, kontrol edilmesinde yarar vardır.
 • Çamaşır makinesine ait enerji giriş fişinin prize tam oturmadığı durumlarda fiş ve priz arasındaki bağlantı kontrol edilmelidir.
 • Çamaşır makinesinin üzerindeki ısı kontrol düğmesi varsa açık olup olmadığı kontrol edilmelidir.
 • Çamaşır makinesinin ön kapağı açıkken çamaşır makinesi çalışmaz. Bu kapağın mutlaka kapalı olduğundan emin olmalısınız.
 • Çamaşır makinesinin su giriş musluğu tarafından açık olduğunu teyit etmeli ve su geldiğini de gözlemlemelisiniz.
 • Çamaşır makinesi içerisindeki süzgeçlerin tıkanık olup olmadığını kontrol etmenizde yarar vardır.
 • Çamaşır makinesi ilk kez çalıştırılacaksa parlatıcı, deterjan ve tuz gibi gerekli olan birçok gereksinimin tamamlanmış olduğundan emin olmalısınız.
 • Çamaşır makinesi normal biçimde çalışıyor ancak suyu dışarı basmıyorsa su gider hortumu yüksekliğinin ortalama 50 santim yükseklikte olduğunu kontrol etmelisiniz. Anormal bir durum varsa düzeltilmeli.
 • Genelde makinenin ön-sağ-alt tarafında yer alan drenaj pompa filtresinin temiz olup olmadığı kontrol edilmeli, varsa pislikler temizlenmeli.

Çamaşır makinelerinin birçok sorundan kaynaklı olarak hasar görmesi, arızalanması ve bununla da birlikte eski verimini kaybetmesi durumunda kişilerin mutlaka ön müdahalede bulunması gerekmektedir. Bu müdahalelerin işe yaramadığı anlaşıldığında ise en yakın Arçelik servisi ile iletişime geçilerek durumların izah edilmesi gerekmektedir.

Arçelik servisi olarak İzmir ve bölgesindeki faaliyetlerimizi sürdürmekte olup başarılı işlere de imza atmaktayız. Buna göre özellikle de çamaşır makinesi başta olmak üzere diğer tüm beyaz eşya ürünlerinin hasar görmesi, arızalanması durumlarında da yine firmamız ile iletişime geçmenizde yarar vardır.

Karşıyaka arçelik nöbetçi servis

Çamaşır makinesi ile birlikte çamaşır kurutma makineleri de yaygın olmasa bile özellikle de otel, apart, yurt gibi toplu yaşam alanlarında kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Çamaşır kurutma makinelerinin de yine son derece hassas yapıda olması, çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak erken bozulmalarına, hasar görmelerine ve arızalanmalarına da sebep olabilir. Buna göre çamaşır kurutma makinelerinde yaşanan en genel sorunlar olarak şunlara yer verebiliriz:

 • Kurutma işleminin gereğinden fazla uzun sürmesi,
 • Tam kurutmanın ardından çamaşırların nemli biçimde çıkması,
 • Çamaşır kurutma makinesi programının bilinmeyen nedenlerden dolayı yarıda kesilmesi,
 • Kurutma makinesi içerisinde yer alan aydınlatmanın yanmaması,
 • Filtre temizleme uyarı sembolünün yanıp sönmesi,
 • Yükleme kapağından su sızması

Çamaşır kurutma makinelerinde yaşanan en genel sorunlar bu sorunlardır. Bu ve buna benzer daha birçok sorun da yine çamaşır kurutma makinelerinde görülebilir. Olası hasar, arıza ve çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak bozulmalara karşı kurutma makinelerini sizler de firmamız ile iletişime geçerek firmamız ile paylaşmanızda yarar vardır. Son derece kaliteli ve profesyonel biçimde destek sunarak sizlere de bu noktada yine önemli hizmetler sunmakta olan firmamızda birçok beyaz eşya için hasar tespiti yaptırabilir, hasarlara çözümler getirebilir ve akabinde de ürünlerin eski verime kavuşmalarını da sağlayabilirsiniz.

Karşıyaka arçelik servisleri

Arçelik İzmir Karşıyaka bölgesinde yer alan Karşıyaka Arçelik Servisi destek noktamızdan bizlere ulaşarak tüm taleplerinizi belirtebilir ve sorunlarınıza karşı da çok hızlı çözümler üretebilirsiniz. Son derece etkili olan ve akabinde de beyaz eşya ürünlerinize eski verimini kazandıran firmamızda birçok hizmeti görebilirsiniz. Alanında uzman ve kaliteli teknik ekibi ile sınırsız hizmetlerini sunmakta olan firmamızda ayrıca klima ve kombi gibi gerekli tüm ürünleriniz için de teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

İşlemlerini çok hızlı biçimde gerçekleştiren, çok da uygun fiyatlara sizlere sunan teknik servis firmamızda istediğiniz kaliteli hizmetleri görebilirsiniz. Bu anlamda müşteri memnuniyetini en iyi biçimde sağlayarak müşterilerine de en kapsamlı, kaliteli ve iyi hizmetleri sunan firmamız Karşıyaka bölgesindeki aktif faaliyetleri ile birlikte adından fazlasıyla söz ettirmekte ve başarılı faaliyetlerine de devam etmektedir.

Karşıyaka arçelik klima servisi

Arçelik ürünler ile alakalı olarak sorunlar yaşayan kişilerin Arçelik Müşteri Hizmetleri ile de görüşerek randevu talebinde bulunması gerekmektedir. Bununla birlikte yine firmamız tarafından göreceği kaliteli ve bir o kadar da hızlı çözümler ile birlikte ürünleri üzerindeki sorunlara çözümler bulabilir, ürünlerin eski verime kavuşmasını da sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve daha fazla beyaz eşya ürünlerindeki hasarlar için firmamızı tercih etmenizde yarar vardır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Karşıyaka arçelik kombi servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi , Evlerde kullanılan Arçelik bulaşık makineleri, su ve elektrik ile her gün rutin bir şekilde sürekli çalıştırıldığı için arıza gösterme ihtimali zaman içinde olabilen makine türlerindendir.  bir çok sebepten dolayı arızalanabilen bulaşık makineleri genellikle suda bulunan kireç ve kalitesiz bulaşık makinesi deterjanlarının kullanılmasından dolayı zamanla iç aksamlarında kireç ve tortu birikmesi nedeni ile arıza yapmaktadır.

Verimli bir şekilde çalışmayı durduran bulaşık makinesi her zaman ev sahibine yük olur ve bu süreçte mutlaka servise ihtiyaç duyulur. Arçelik bulaşık makinesinde görülen arızalar nelerdir? Bir bulaşık makinesi neden arıza yapar? Karşıyaka Arçelik Servisi

 • Makinenin alt kısmından su akıtması
 • Bulaşık makinesinin deterjan bölmesindeki deterjanı kullanmaması
 • Temiz yıkamayarak bulaşıklar üzerinde kalıntıların kalması
 • Bulaşık makinesinin çok sesli çalışması
 • Bulaşık makinesinin düğmelerinin ve göstergelerinin çalışmaması
 • Başlatılmasına rağmen yıkama programlarına geçmemesi
 • Bulaşık makinesinin su almaması
 • Bulaşık makinesinin kirli suyu tahliye etmemesi

Karşıyaka arçelik yetkili servis değildir

Bugün: 1 kez, Toplam: 40 kez ziyaret edildi.