Kemalpaşa Kombi Servisi

kombi servisiKemalpaşa Kombi Servisi Tüm evlerde kullanılmakta olan beyaz eşyalar her zaman ev için gereklidir. Ev içinde kullanılmakta olan beyaz eşyaların hem bizlere destek olduğu hem de çoğu zaman bizlere hem maddi hem de manevi olarak yarar sağladığı görülmektedir. Uzun süreden beri ülkemizde kullanılmaya başlayan doğalgaz sebebi ile kombi kullanımı da son yıllarda oldukça fazla artmıştır. Kombiler yaşam alanlarımızda kış aylarında ısı sağlayıcı olarak kullanıldığı gibi yaşam alanlarımızda kullanılan suyun ısıtılmasında da kullanılmaktadır. Kullanılan suyun daha tasarruflu kullanılmasını sağlarken hem de istenildiği zaman kullanılıp istenilmediği zaman kullanılmama zenginliğini de bize sunmaktadır. Kombiler genel olarak beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Uzun süre kullanıma uygun ve sağlam bir şekilde üretilen kombilerin belirli süreçlerde hatalı kullanım sebebi ile bazı zamanlarda ise uzun süre kullanılması nedeni ile arıza yaptığı görülmektedir. Arıza yapan bir kombi için mutlaka servis çağırmak gereklidir. Kendi kendine tamir bilgisi olmadan tamir yapmak isteyen kombi sahibi kombi arızaları bazı süreçlerde tehlikeli olabileceğinden kendisine zarar verme ihtimali yüksektir.

Kemalpaşa Kombi Servisi olarak tüm markaların kombilerinin bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Uzun süre bakımı yapılmayan kombilerin arıza göstermeleri bakımı sürekli yapılan kombilerden daha fazladır. Çünkü tarafımızca bakımı yapılan her kombinin ileriki süreçlerde göstermesi ihtimal olan kombi arızaları da tarafımızca bakım esnasında giderilerek siz müşterilerimize sunulmaktadır. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir isterseniz bu numaradan arayarak kombinizin bakım randevusunu alabilirsiniz. Kombi bakımı ve kombi tamiri ile birlikte petek temizliğiniz de tarafımızca yapılmaktadır.

Petek temizliğinin önemi oldukça büyüktür. Çünkü peteklerin içinde zamanla kir ve tozlar kalın bir tabaka oluşturarak kalorifer peteklerinin ısı sağlamasına engel olmaktadır. Isı sağlamayan petekler sebebi ile bir çok kişi kombisinin iyi ısıtmadığını düşünerek servis çağırmaktadır. Fakat kombi ne kadar çalışırsa çalışsın içleri toz ve kirden arındırılmamış olan kalorifer petekleri ısıtmaları gereken ısıyı kesinlikle sağlayamazlar. Kalorifer peteği temizliği yapıldıktan hemen sonra hem daha iyi ısı sağlayıcı duruma gelirler hem de yakıt tasarrufunu temiz olan petekler daha iyi yapabilirler.

Bugün: 1 kez, Toplam: 11 kez ziyaret edildi.