Narlıdere Bosch Servisi

boschNarlıdere Bosch Servisi Mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör evimizin baş tacı bizim yerimize tüm ev işlerimizi yapan beyaz eşyalarımızdır. Kullanımı kolay, temizliği kolay ve uzun süre kullanmaya uygun olarak üretilmiş olan bu beyaz eşyalar dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmiştir. Günümüzde beyaz eşyası olmayan ev düşünülemez bile.

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan beyaz eşyaların bakımları ve onarımları beyaz eşya servisleri tarafından yapılmaktadır. Narlıdere Bosch Servisi tarafından tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır. Düzenli olarak yaptırılan beyaz eşyaların bakımı daha sonradan çıkacak olan arızaların engellenmesi ile beyaz eşyaların daha kullanılır bir hale getirilme işlemidir. 0850 305 74 84 numaralı telefondan arıza kaydınızı oluşturabilir, gezici ekibimizden arıza tespiti isteğinde bulunabilir veya bakım süresi gelmiş olan beyaz eşyalarınızın bakımı için telefon numaralarımızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Narlıdere Bosch Servisi

Dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmelerine rağmen belirli süreçlerde kombiler arıza gösterebilir. Bakımı yapılmayan kombilerin arıza gösterme oranları bakımı yapılan kombilere göre daha yüksektir. Bu sebeptendir ki her sonbahar ayında veya kış aylarının başlangıcında kombi bakımını yaptırmak gereklidir. Kombi bakımı yapılırken tarafımızca kombiye bağlı olarak kullanılan peteklerin temizliği de yapılmaktadır. Petek temizliği yapıldıktan sonra yakıt tasarrufu belirli miktarda faturalara yansımaktadır. Yakıt tasarrufu yapılacağı gibi kombi bakımlarından ve petek temizliğinden sonra ev halkı az yakıt ile çok fazla ısı sağlayacak ve kombinin ısısından daha fazla memnun kalacaktır. Kombi arızaları nelerdir? Kombilerde nasıl arızalar ile karşılaşılabilir?

Kombilerin en fazla görülen arızaları arasında; kombinin su kaçağı yapması yani alt kısmından su akıtması, kalorifer peteklerinin üst kısmının sıcak alt kısmının soğuk olması, sıcak su açıldığında peteklerin de sıcak su ile birlikte ısınması, kombinin patlamalı yanması, kombinin yanmasına rağmen peteklerin ve banyo sıcak su kısmındaki suyun ısınmaması olarak görülebilir. Kombide bu arızalardan birisinin görülmesiyle birlikte telefon numaramızdan bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir, gezici ekibimizden arıza tespitinizin yapılmasını isteyebilirsiniz.

Narlıdere Bosch Kombi Servisi

Günümüzde yaşam koşullarımızı ve akabinde hayatımızı konfor alanına çeviren ürünlerin başında hiç kuşkusuz beyaz eşyalar gelmektedir. Çamaşır makinesinden tutun da bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalar kişilerin hayatlarında ciddi manada kolaylıklar sağlamaktadır. Dolayısıyla her insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve yaşam standartlarını yükseltecek düzeyde beyaz eşya adı verdiğimiz ürünler üretilmektedir. Bosch markası marka adı altında üretmiş olduğu ürünler Bosch kullanıcıları tarafından kaliteli görülmektedir.

Narlıdere Bosch servisi olarak alanında uzman teknisyenlerimiz doğrultusunda kaliteli ve güler yüzlü ekibimizle bizlere oluşturmuş olduğunuz servis kaydınız doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adrese geliyor ve ürününüze yerinde bakım yapıyoruz. Eğer ki yerinde bakım ve onarım oluşamayacak durumda ise ürününüzü atölyemize taşıyor ve akabinde yine belirtmiş olduğunuz adreste montajını sağlıyoruz.

Narlıdere Bosch Servisi

Uygun fiyatlı aynı zamanda lokasyonunuza uygun Bosch servisi arıyorsanız İzmir Narlıdere BoschServisi tam aradığınız kriterlere uygun olacaktır. Narlıdere Bosch servis firması olarak öncelikle alanında profesyonel bir ekiple yolumuza devam etmekteyiz.Müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu şekilde çalışmalarını sürdüren bir ekip akıllara gelmelidir. Her daim müşteri ve başarı odaklı çalışan bir firma olan Bosch teknik servis firmamız bu doğrultuda müşterilerine her konuda çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Narlıdere Bosch servis firmamızda vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir:

*Bosch Buzdolabı parça değişimi

*Çamaşır makinası onarım işlemleri

*Klima kombi bakım ve onarım hizmeti

*Bulaşık makinası onarım işlemleri

*Küçük ev aletleri servisi

Tüm bu beyaz eşyaların 1 sene boyunca olacak şekilde garanti kapsamında genel periyodik bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Narlıdere Bosch Teknik Servis

Narlıdere Bosch Servis firması bünyesinde alanında uzman teknisyenlerimizden oluşan bir ekiple müşterilerimize kaliteli teknik servishizmeti sunmaktayız. Firma bünyesinde yer alan teknik servis elemanları genel olarak belli bir eğitimden sonra firmada çalışabilmekte ve 10 yıllık bir bakım hizmetleri konusunda tecrübeye sahiptirler. Dolayısıyla Bosch servis firmalarımızdan gönül rahatlığıyla Bosch Servisi hizmeti talep edebilirsiniz.Bosch çağrı merkezi iletişim hattımızı kullanarak servis elemanlarımıza ulaşabilir ve servis kaydı veyahut arıza kaydı bırakabilirsiniz. Kısa zaman içinde teknik servis elemanlarımız sizinle iletişime geçecek ve sorununuza olabildiğince yerinde çözüm imkânı sunabilecektir.

Bosch Servisi Narlıdere

Genellikle hangi beyaz eşyayı alırsanız alın mutlaka bir senelik zaman dilimi içerisinde garanti olanağından yararlanabilirsiniz. Bu zaman dilimi genellikle bir yılla yada iki sene ile sınırlandırılmakta olup elbette daha uzun süreli de olabiliyor. Alınan beyaz eşyaların markasına göre ayrılan teknik servis firmalarına bakımı ve onarımı yaptırıldığı taktirde daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlar alınacaktır. Zira beyaz eşyalara bilinçsizce onarım işlemi uygulandığında daha kalıcı hasarlar oluşturabilir.

Narlıdere Bosch Servisi Yetkili Servis Değildir

Narlıdere Bosch Servisine kolaylıkla markanın web sitesi üzerinde bulunan mail adreslerine servis kaydı bırakarak yada iletişim numaralarını kullanarak kolaylıkla ulaşılabilir. Ayrıca servis firmasının çağrı merkeziyle de 7/24 dilediğiniz zaman aralığında iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle profesyonel servis desteği alabilirsiniz. Bosch marka beyaz eşyalarınızın bakım, onarımı hiç bu kadar kolay olmamıştır.

Bosch çağrı merkeziyle iletişim kurulduktan sonra bırakılan servis kayıtları en kısa sürede değerlendirilip müşterilere olumlu geri dönüş sağlanacaktır. Bosch müşterilerinin arıza kaydı formunda belirtmiş oldukları adrese dönüş yapılacak ve tüm bakım ve onarım işlemleri adreste gerçekleştirilecektir.

Ayrıca servis bünyesinde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlemlerimiz garanti kapsamında olup, bir sene boyunca ücretsiz gerçekleştirilir. Narlıdere Bosch servis firmamız güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.