Narlıdere Bosch Servisi

bosch logoMikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör evimizin baş tacı bizim yerimize tüm ev işlerimizi yapan beyaz eşyalarımızdır. Kullanımı kolay, temizliği kolay ve uzun süre kullanmaya uygun olarak üretilmiş olan bu beyaz eşyalar dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmiştir. Günümüzde beyaz eşyası olmayan ev düşünülemez bile. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan beyaz eşyaların bakımları ve onarımları beyaz eşya servisleri tarafından yapılmaktadır. Narlıdere Bosch Servisi tarafından tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır. Düzenli olarak yaptırılan beyaz eşyaların bakımı daha sonradan çıkacak olan arızaların engellenmesi ile beyaz eşyaların daha kullanılır bir hale getirilme işlemidir. 0232 271 71 14 numaralı telefondan arıza kaydınızı oluşturabilir, gezici ekibimizden arıza tespiti isteğinde bulunabilir veya bakım süresi gelmiş olan beyaz eşyalarınızın bakımı için telefon numaralarımızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Arızaları Ve Tamiri

Dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmelerine rağmen belirli süreçlerde kombiler arıza gösterebilir. Bakımı yapılmayan kombilerin arıza gösterme oranları bakımı yapılan kombilere göre daha yüksektir. Bu sebeptendir ki her sonbahar ayında veya kış aylarının başlangıcında kombi bakımını yaptırmak gereklidir. Kombi bakımı yapılırken tarafımızca kombiye bağlı olarak kullanılan peteklerin temizliği de yapılmaktadır. Petek temizliği yapıldıktan sonra yakıt tasarrufu belirli miktarda faturalara yansımaktadır. Yakıt tasarrufu yapılacağı gibi kombi bakımlarından ve petek temizliğinden sonra ev halkı az yakıt ile çok fazla ısı sağlayacak ve kombinin ısısından daha fazla memnun kalacaktır. Kombi arızaları nelerdir? Kombilerde nasıl arızalar ile karşılaşılabilir?

Kombilerin en fazla görülen arızaları arasında; kombinin su kaçağı yapması yani alt kısmından su akıtması, kalorifer peteklerinin üst kısmının sıcak alt kısmının soğuk olması, sıcak su açıldığında peteklerin de sıcak su ile birlikte ısınması, kombinin patlamalı yanması, kombinin yanmasına rağmen peteklerin ve banyo sıcak su kısmındaki suyun ısınmaması olarak görülebilir. Kombide bu arızalardan birisinin görülmesiyle birlikte telefon numaramızdan bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir, gezici ekibimizden arıza tespitinizin yapılmasını isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir