Karabağlar Bosch Servisi

boschKarabağlar ilçesine hizmet veren firmamız uzun yıllardır izmirin tüm ilçelerine Bosch marka ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada en fazla kullanılan eşyaların başında gelen beyaz eşyalar evimizin yardımcısı ve neredeyse tüm evimizin işlerini üstlenen destekçilerimizdir. Beyaz eşyaların kullanımının iyi bir şekilde yapılması ile birlikte bile farklı süreçlerde beyaz eşyalar arıza gösterebilir. Arıza gösteren beyaz eşyaların tamirleri iyi bir şekilde yapılırsa yeni alınmış bir beyaz eşya mesabesinde çalışma gösterebilirler. Beyaz eşyalar aslında dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilmektedir.

Fakat bazı süreçlerde yanlış kullanımdan bazı zamanlarda ise uzun süre kullanılmaktan arıza gösterebilirler. Dünyada ve ülkemizde kullanılmakta olan beyaz eşyalar son zamanlarda bir hayli gelişmiş neredeyse her ev işi için ayrı bir tasarım harikası haline getirilmiş beyaz eşya üretimi yapılmıştır. Bosch markalı ürünler ülkemizde en fazla kullanılan beyaz eşya markalarından birisidir. Karabağlar Bosch Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını üstleniyor ve tamir ve bakım sonrasında bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapıyoruz.

Petek Temizliğinin Önemi

Evlerimizde kombilere bağlı olmak üzere bir çok petek bulunmaktadır. Her odada bir tane petek olmak üzere kurulu bir düzen içerisinde bulunan bu petekler bazı büyük salon ve odalarda iki veya üç tane de bulundurulabilir. Her bir petek evin bir yerinde bulunan kombi ile bağlantı içindedir. Petekler kullanıldığında evin içerisinde bulunan toz ve nem ile petek içeriğindeki suyun birleşmesi ile petek içlerinde kir birikimi olur. Bu kir birikimi ise peteklerin zamanla dışarıya ısı vermemesine sebep olur.

Kombi Bakımının Önemi

İçi kirli petekler ile kış boyunca ısınmaya çalışan ev halkı hem iyi bir ev ısınması sağlayamaz hem de yüklü miktarda petekler ile birlikte ısınmamalarına rağmen faturalar ödemek zorunda kalırlar. Petek temizliğinden sonra ev içinde kullanılan tüm peteklerin daha iyi ısı vermesi hem faturalardaki fiyat miktarlarının düşmesine hem de peteklerin kirli olmasından dolayı kombilerin çıkartacağı arızaların önlenmesini sağlamaktadır. Kombi bakımları ve tamirleri de Karabağlar Bosch Servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak kombi bakım, petek temizliği için yardım alabilirsiniz.

İşinize Yarayabilecek Bazı Kombi Çözümleri

Petek Temizleme İlacı Nasıl Kullanılır?
Kombiden Sıcak Su Az Geliyor Çözümü
Kombi Yaz Modunda Petekleri Isıtıyor Çözümü

Firma Bilgilerimiz

– Adresimiz: Göksu Mah. 679/13 Sok. No 8-10B Buca / İZMİR
– Servis Telefon: 0850 305 74 84
– Yol Tarifi Al
– Onarım Randevusu Oluştur