Bornova Bosch Servisi

bosch logoBeyaz eşyalar günümüze gelişerek gelen evimizde kullanmış olduğumuz ve bize en çok yardımcı olan eşyalar arasındadır. Beyaz eşyalar neredeyse evimizin tüm işinde bize destek olarak işimizi hafifletir. Fakat bazı zamanlarda beyaz eşyaların arıza yaptığı görülebilir. Bu arızaların bir kısmı kullanıcı hatalarından, bir kısmı üretim hatalarından bir kısmı ise uzun süre kullanılmaktan dolayı oluşmaktadır. Beyaz eşyalarda arıza yapma süresi ve bazı zamanlarda arızaların sebebi de kullanıcılar tarafından bilinmemektedir. Bornova Bosch Servisi olarak tüm çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör arızalarının giderilmesi hizmeti vermekteyiz. Tüm beyaz eşyalarınızın arızası için 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşabilir arıza kaydı oluşturabilir isterseniz beyaz eşyalarınızın bakımı için randevu alabilirsiniz.

Kalorifer Arızaları

Kalorifer arızaları genellikle kombiye bağlı olduğundan dolayı kombi arızaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalorifer petekleri içerilerindeki kir ve toz sebebiyle ısıtma sorunu çıkarabilir, bazı zamanlarda ise kalorifer petekleri üzerinde bulunan ayar kolları sebebi ile arıza yapabilirler. Kombi arızaları ise oldukça geniş kapsamda incelenebilir. Kombi arızaları; kombinin çalışmaması, kombi çalışmasına rağmen ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, radyatörlerin bir kısmının sıcak bir kısmının soğuk kalması, kombinin su akıtması, kombinin çalışma esnasında ses yapması ve kombinin sıcak banyo ve mutfak musluklarına sıcak su vermemesi olarak incelenebilir. Bu arızalardan birisi kombilerde görüldüğünde mutlaka arıza servisi çağırmak gereklidir.

Bulaşık Makinesi Arızaları

Bulaşık makinesi ev hanımlarının kesinlikle arızalanmasını istemedikleri en önemli beyaz eşyalardandır. Çünkü mutfağın temiz kalması ve temizlenmesi neredeyse bulaşık makinelerine bağlıdır. Fakat bazı zamanlarda yanlış kullanımdan bazı zamanlarda ise uzun süre kullanım sebebiyle bulaşık makineleri arıza gösterebilir. Bulaşık makineleri arızalarının hepsi tarafımızca tamir edilebilen arızalardır. Bulaşık makinesi arızaları hangi şekillerde oluşur?

  • Bulaşık makinesinin çalıştırmaya başlatılmasına rağmen bulaşık makinesinin su almaması
  • Bulaşık makinesinin elektrik alarak açılmasına rağmen yıkama programına geçmemesi
  • Bulaşık makinesinin olması gerektiğinden daha yüksek bir sesle çalışması
  • Bulaşık makinesinin alt kısmından su akıtması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir