Urla Kombi Servisi

kombi servisiUrla Kombi Servisi Kış aylarında evlerimizi ve ofislerimizi ısıtmak için kış ve yaz aylarında ise evimizin tüm musluklarına sıcak su gelmesi için kullanmış olduğumuz kombiler son yıllarda artık her evde mevcut durumda. Çünkü ısınmak ve sıcak su elde etmek için büyük kolaylık sağlamakta olan bu cihazların hem kullanımı rahat hem de diğer yakıtlardan daha uygun bir şekilde ısınma sağladığından tercih sebebi oluyor. Beyaz eşyalar arasında en fazla satın alınan bu cihazlar neredeyse tüm beyaz eşya üreticileri tarafından üretiliyor. Son zamanlarda kullanıcıların da istekleri göz önünde bulundurularak kombilerde büyük gelişmeler görülmeye başladı. Uzun süre kullanıma uygun oldukları için bu cihazlar uzun süre arıza göstermeden kullanılabiliyor. Fakat bazen kullanıcı hatası bazen de uzun süre kullanılması nedeni ile kombilerde de arızalar görülebiliyor.

Urla Kombi Servisi olarak tüm markaların kombilerini itina ile tamir ediyor ve arızalarını gideriyor istenildiğinde her yıl düzenli olarak mutlaka yapılması gereken kombi bakımlarını gerçekleştiriyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizden destek alarak kombi tamirinizi yaptırabilir isterseniz kombi bakımınız için randevu alabilirsiniz. Bu makalemizin içeriğinde kombi parçalarından birisi olan Akış Şalteri Üç Yollu Swich arızaları nasıl oluşur sizleri bilgilendirelim.

Akış Şalteri Üç Yollu Swich

Akış Şalteri Üç Yollu Swich görevi kombi içinde oldukça önemlidir. Sıcak suyun açıldığını elektronik karta haber veren bu parça kombi kartının kaloriferi kapatıp sistemin sadece sıcak suyu musluklara taşımak için çalışmasını sağlamaktadır. Bu parçanın arızalanmasından dolayı kombinin dengesiz bir biçimde çalıştığı görülür. Tamamen kombi çalışmasını durdurmasa da yine de kombiyi kullanıcı kişilerin bu arıza dikkatini çekebilir. Bu parçanın bozuk olması sıcak su musluğu açıldığında kombinin kaloriferlere de sıcak su yollamasından dolayı sıcak suyun açılması ile birlikte kaloriferler de ısınmaya başlar. Bu da yaz aylarında hiç istenmeyen bir arızadır. Bu arıza kesinlikle kombi sahibi tarafından veya tamire ehil olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır. Çünkü kombi tamiri yapmak kesinlikle bilgi isteyen ve dikkat isteyen bir iştir. Bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan kombi tamirleri tehlikeli olabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 19 kez ziyaret edildi.