Urla Arçelik Servisi

Urla Arçelik Servisi olarak; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, buzdolabı, klima, fırın aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın, kombi ve derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını üstleniyor 7/24 gezici ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Arıza tespitinizi yaptırmak, arıza kaydı oluşturmak ve arızalanmış bir beyaz eşyanız için bilgi almak için 0232 271 71 14 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm beyaz eşyalarınızda güvenli bir şekilde yapmış olduğumuz tamir ve bakımdan sonra bir yıl geçerli olan garanti belgesi veriyor ve onarımını yaptığımız beyaz eşyanıza garanti kapsamı uygulaması yapıyoruz.

Beyaz eşyalar aslında uzun süre kullanıma uygun ev eşyaları olarak bilinmektedir. Fakat bazı zamanlarda kullanma hatasından bazı zamanlarda çok uzun süre kullanılmaları nedeni ile beyaz eşyalarda arıza görülebiliyor. Bu arızaların bir çok çeşitliliği bulunurken, her bir beyaz eşya kendi kapsamında farklı arızalar ile kullanıcılarına sıkıntı çıkartabiliyor. Bir evde bir beyaz eşyanın hasar görmesi yani arızalanması ev işlerinin tamamının durmasına sebep olabiliyor.

Beyaz Eşyalarda Bakımın Önemi Nedir?

Beyaz eşyalar bazı süreçlerde arıza gösterebilir. En fazla arıza görülen beyaz eşya çeşitleri gerektiği kadar bakım görmemiş olan beyaz eşyalarda görülmektedir. Çünkü beyaz eşya servisi tarafından yapılan tüm bakımlarda gelecekte oluşabilecek arızaların da önüne geçilerek arıza önlemi alınmaktadır. Klimalarda oluşan arızalar filtre değişimi ve genel bakım ile önlenebilirken, çamaşır makinelerinde oluşabilecek arızalar daha önceden yapılan bakımlar ile önlenebilmektedir. Her yıl düzenli olarak yapılan kombi bakımında kombinin hayati değerde arıza çıkartması önlenirken tüm kombiye bağlı petekler de temizlenmektedir.

Petek temizliği her zaman yakıtın daha dengeli olarak harcanmasını sağlarken petek temizliği yapıldıktan sonra büyük oranda yakıt tasarrufu da yapılmaktadır. Yapılan yakıt tasarrufu faturalara yansıyarak daha düşük ödemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Beyaz eşyalara bakım yapılma esnasında yapılan tüm bakım çalışmalarında makinenin tüm içinde bulunan parçaları elden geçirilmekte ve daha sonradan parçalarda oluşabilecek olan arızaların da önüne geçilerek makineni parçalarının arızalanmasına da engel olunmaktadır. Her zaman bakım ücretleri onarım ücretlerinin altında tutulur.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!