İzmir Kombi Servisi

kombi servisiİzmir Kombi Servisi Kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyalarından birisi olan kombiler kullanımı kolay ve daha az yakıt tasarrufu ile tüm evi kış aylarında ısıtmak için kullanılmaktadır. Kombilerin kullanımında bir çok çeşitte yakıt tasarrufu yapabilmek için örneklendirmeler yapılabilir. Bunlardan en gelişmiş örneklendirme ise kombilere yıl içinde bir kez uygulanacak olan bakım olabilir. Kombi bakımında oldukça ilerlemiş olan İzmir Kombi Servisi kısa sürede yapmış olduğu bakım sonrasında ev sahipleri ve ofis sahipleri yakıt faturalarında büyük ölçüde indirim olduğunu görebilirler. Kombi servisi olarak yapılan tüm kombi bakımlarında ev içinde döşeli olan peteklerin temizliği de yapılmakta ve bu petek temizliğinden sonra peteklerin iki kat daha fazla ısıttığı görülmektedir. Petek temizliği tarafımızca uygun fiyatlı olarak yapılmakta ve petek temizliği için almış olduğunuz randevular çok kısa süre içinde verilerek petek temizliği gerçekleştirilmektedir.

Kombilerin hem elektrik, hem su hem de gaz ile çalışması kombi ve petekleri tüm beyaz eşyalardan kullanım alanlarında daha tehlikeli bir hale getirmektedir. Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken kurallara uyulduktan sonra kombi kullanımında hiçbir tehlikenin görülmediği de bilinmektedir. Kombi bakımı her yılın sonbahar aylarında yapılabileceği gibi, bu bakım esnasında kış ortasında oluşabilecek olan kombi arızalarının da büyük ölçüde önüne geçilebilir.

Kalorifer Peteklerinin Temizliği

Kaloriferler kombiye bağlı olarak çalışan ve elektronik olmayan eşyalarımızdır. Doğalgaz kullanımı ile birlikte kalorifer kullanımı da oldukça fazla yayılmıştır. Bu da bir eşyanın ne kadar iyi bir şekilde kullanılırsa sahibine o kadar iyi bir şekilde hizmet edeceğini göstermektedir. Kombi kullanımının daha rahat ve daha uzun süre kullanımı olması isteniliyorsa aralıklı süreçlerde mutlaka kalorifer temizliğinin ve kombi bakımının yaptırılması gerekliliğini göstermektedir. Petek temizliği yapıldıktan sonra öncelikli olarak petek temizliği yapılmasının yakıt faturalara yansıması ve temizlenmiş peteklerin kirli olan peteklere nazaran daha iyi bir şekilde ısındığı hissedilmektedir. Daha sıcak evi daha az meblağlı fatura ile ısıtmak isteyenler mutlaka kalorifer peteklerini belirli süreçlerde temizletmesi gerekir. Servisimizi 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak tüm evinizin veya ofisinizin petek temizliğini yaptırabilir ve yakıttan tasarruf ederek daha iyi ısınabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 7 kez ziyaret edildi.