Çiğli İmmergas Servisi

immÇiğli İmmergas Servisi Beyaz eşyalar insanlara hizmet etmek için üretilmiş ve insan gücüne dayalı olarak yapılması gereken tüm işleri üstlenerek insanların işlerinin hafiflemesini sağlamışlardır. Bir çamaşır makinesi olmadan çamaşır yıkamak, bir bulaşık makinesi olmadan bulaşık yıkamak ve bir kombi olmadan artık konutlarımızda ısı sağlamak neredeyse mümkün görülmemektedir. Kombilerin kullanımları diğer beyaz eşyalara göre kesinlikle daha dikkatli yapılmalı ve kombi arızalarında kesinlikle kombi bu hususta bilgisi olmayan kişilere emanet edilmemelidir. Zira kombilerin arızalarını gidermek diğer beyaz eşyaların arızalarını gidermek kadar kolay değildir. Kombilerin arıza giderilme esnasında tehlikeli bir durum oluşturabileceği bilinmelidir. Bunun nedeni ise kombilerin gaz, elektrik ve su ile birlikte çalışmalarıdır. Çiğli İmmergas Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet vermekteyiz. Kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği için hizmet almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiler kış aylarında kullanmış olduğumuz vazgeçilmez beyaz eşyalarımızdan birisidir. Kombilerin arızalanması demek kış aylarında aktif olarak ısınması gereken ve sıcak su ihtiyacı olan konutların ve işyerlerinin bu ısı ihtiyacını karşılayamamaktır. Kombi arızaları ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler kombilerin düzenli olarak mutlaka bakımlarını yaptırmaları gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombilerin arıza gösterme ihtimali oldukça fazla düşmekte ve tüm yıl boyunca kombiler çalışır vaziyette kullanılabilmektedir. Kombilerde görülen arızaları giderme hususunda destek vermekte olan Çiğli İmmergas Servisi firmamızı 7/24 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz. Bu numarayı arayarak arıza kaydı oluşturabileceğiniz gibi, bakım randevusu da alabilirsiniz.

Kombilerde en çok görülen arızaları; kombinin hiç çalışmaması, kombinin çalışıp ısınmaması, kombinin patlamalı bir ses ile çalışması, kombiden sıcak su almak isterken kombinin kalorifer peteklerini ısıtması, kalorifer peteklerinin kombi arızaları nedeni ile üst kısmının ısınıp alt kısmının ısınmama arızası, kombinin alt kısmından su damlaması, kombinin ses yapma arızası, kombiden sıcak su alınamaması ve kombinin peteklere kısıtlı su vermesi olarak sayılabilir. Bu arızalardan biri veya bir kaçı görüldüğünde mutlaka bir servis elemanından destek almak gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.