Bornova İmmergas Servisi

imm

Bornova İmmergas Servisi Doğalgaz kullanımı ülkemizde otuz yılı aşkın bir süreden beri devam etmektedir. Doğalgazın kullanım alanlarında ısınma ve mutfakta pişirici cihazlarda kullanımı bulunmaktadır. Sürekli olarak doğalgaz ile kullanılan cihaz ise kalorifer peteklerine bağlı olarak tüm kış boyunca ısıtıcı olarak kullanılan kombilerdir. Kombi kullanımını daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için kombilerin her yıl düzenli olarak kış ayları başlamadan önce bakımının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan kombilerin tüm yıl boyunca arıza çıkartmadan çalıştığı gözlemlenmektedir. Bornova İmmergas Servisi olarak İzmir merkez başta olmak üzere tüm İzmir ilçelerinde kombi bakımı, kombi onarımı, kalorifer petek temizliği ve tüm beyaz eşya bakımları hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bizlere iletişim adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilir. Uygulamaya koyduğumuz tüm işlemler için siz değerli müşterilerimize bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapıyoruz. Beyaz eşya tamir, kombi bakım, beyaz eşya onarım ve kalorifer petek temizliği için bizden destek alabilirsiniz.

Kombinin Çalışıp Isıtmama Arızasının Nedenleri

Kombiler kış aylarında kullanmış olduğumuz ısı sağlayıcılardır. Ülkemizde kullanılmaya başlayan doğalgaz sonrasında kullanımı oldukça fazla yaygınlaşmıştır. Bir başka kullanım nedeni de diğer yakıtlardan daha temiz ve daha uygun fiyatlı olarak kullanılmasıdır. Fakat aralıklı süreçlerde kombilerde bazı arızaların görülmesi muhtemeldir. Kombilerde sıklıkla görülebilen arızaların nedenleri kombinin bakımının düzenli yapılmaması ve kullanıcı hataları olarak sayılabilir. Uzun süre kullanılan kombilerin mutlaka iyi bir bakımdan geçme şartı bulunmaktadır. Aksi takdirde, su elektrik ve gaz ile çalışan kombilerin tehlikeli hale gelmesi muhtemeldir.

Kombinin çalışıp ısıtmama arızası genellikle kalorifer ayar düğmesinin derecesinin düşüklüğünden, radyatörlerden kombiye gelen dönüş hattında bulunan filtrelerin tıkanıklığından, kalorifer hattında ve peteklerde bulunan kirlerin akış hızını kesmesinden, kombinin içinde bulunan sıcaklığı okuyan parçanın sorunlu olmasından, radyatör vanalarının kapalı olmasından veya kombinin içinde bulunan bir parçanın arızalı olmasından dolayı oluşabilir. Bu nedenlerin birisinden dolayı bile kombinin çalışıp ısıtmama arızası oluşmuş ise Bornova İmmergas Servisi olarak siz değerli müşterilerimize destek veriyoruz. Destek almak için  numaralı telefondan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 15 kez ziyaret edildi.