Konak Beko Servisi

bekoKonak Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan tüm küçük ev aletleri ve fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu ve buzdolabı gibi beyaz eşyaların arızası ve bakımı için gezici ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz. Tüm Beko markalı beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapıyor ve yaptığımız bakım ve tamir için bir yıl geçerli olmak suretiyle garanti kapsamı uygulaması oluşturuyoruz.

Beyaz eşyalar evlerimizde en fazla kullanılan neredeyse evlerimizin baş tacı diye isimlendirdiğimiz eşyalarımızdır. Evin tüm yükünü üstlenen beyaz eşyaların arızalanması sanki ev halkından birisinin rahatsızlanması gibi görülebilir. Arızalanan bir çamaşır makinesi evinizin tüm çamaşırlarının yıkanmadan kalmasına arızalanan bir bulaşık makinesi evinizin bulaşıklarının yıkanmadan kalmasına sebep olmaktadır. Bu da tüm ev işlerinin aksayarak ev içinde sıkıntı çıkmasına sebep olur.

Çamaşır Kurutma Makinesinin Kullanımı

Son zamanlarda bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanan çamaşır kurutma makineleri tüm evin çamaşır işlemini neredeyse üstlenen makineler olarak bilinmektedir. Yağmurlu yaz günlerinde, soğuk kış havalarında çamaşırlar çamaşır makinesinden çıkartılarak kurutulmak amacı ile dış alanlara asılamadığında ev içinde kurutulmak zorunda kalınmaktadır. Bu da evdeki nem sebebi ile hem yetişkinlere hem de çocuklara zarar vermektedir. Çamaşır kurutma makinesi çok kısa sürede uzun saatlerce dış mekanlarda asılı kalarak kurutulmaya çalışılan veya ev içinde kalorifer petekleri veya soba çevresine serilerek kuruması beklenilen çamaşırların hızlı bir şekilde kurutmak için kullanılan beyaz eşyalardan birisidir.

Her kullananın memnun kalarak kullandığı çamaşır kurutma makineleri çamaşır makinelerinin üst kısmına bağlanılabilen makinelerdir. Narin kurutma, yorgan kurutma, karma çamaşır kurutma, ekstra kurutma ve buna benzer bir çok ayarı bulunan kurutma makinelerinin de aynı çamaşır makineleri gibi kilogramları belirlenerek satışa sunulmaktadır. Mesela yedi kiloluk bir çamaşır makinesi olan kişi buna göre yedi kiloluk bir çamaşır kurutma makinesi alabilir. Beyaz eşyaların hepsi gibi çamaşır kurutma makinesi de evdeki işleri hızlandırabilmek için kullanılan beyaz eşya çeşitlerinden birisidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 31 kez ziyaret edildi.