Menderes Kombi Servisi

kombi servisiMenderes Kombi Servisi Kış aylarında yoğun olarak kullanmış olduğumuz kombilerin hem kullanımları kolay hem de daha az yakıt ile daha çok ısı sağladıkları için kış aylarının baş tacı olarak değerlendirilebilir. Kombiler kalorifer peteklerine sıcak su sağlayarak kaloriferlerin kış aylarında ısınarak yaşam alanlarımızı ısıtmak için kullanıldığı gibi, tüm kullanılan musluklara da sıcak su sağladığı için kombi olan alanlarda sıcak su kullanımını da daha kolay bir hale getirmektedirler. Kombiler aslında uzun süre kullanıma uygun ve dayanıklı olarak üretilmiş olan cihazlardır. Fakat bazı zamanlarda arıza çıkartabilir yani bozulabilirler. Arıza görülen bir kombinin kesinlikle bu iş hakkında fikri olmayan yani kombi arızasını gidermeyi bilmeyen kişiler tarafından onarılmaması gereklidir. Aksi takdirde hiçbir bilgisi olmadan kombi tamir etmeye kalkışan bir kişinin bu hususta yanlış bir hareket yaptığında kombinin patlamasına bile neden olabileceği görülebilir.

Menderes Kombi Servisi olarak tüm markaların kombilerinin arızalarını gideriyor ve kombilerin her yıl yapılması gereken kombi bakımlarını da gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımının her zaman kombide arıza oluşumunun önüne geçtiği kesinlikle unutulmamalıdır. Bakımı yapılmayan bir kombinin bakımı yapılan bir kombiden her zaman daha çok arıza gösterme olasılığı bulunmaktadır. Çünkü tarafımızca yapılan kombi bakımlarında ileriki süreçlerde gelişecek olan kombi arızalarının da önüne geçilmektedir. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ister arıza kaydı oluşturabilir isterseniz her yıl düzenli bakım yaptırmak için randevu oluşturabilirsiniz.

Petek Temizliği Neden Önemli?

Her yıl düzenli olarak mutlaka temizlenmesi gereken petekler içlerinde yıl içinde oluşan kir ve toz sebebi ile kirli bir tabaka oluştururlar. Bu sebepten dolayı petekler yanma aşamasında hem dışarıya kötü bir yanık kokusu yayar hem de ısı sağlayıcısı olarak gerektiği kadar ısıyı ortama yayamazlar. Kir ve tozlardan oluşan tabaka peteklere giden sıcak su dolaşımını durdurur ve bu sebepten dolayı peteklerin bir kısmının yanıp bir kısmının yanmadığı görülebilir. Bu da her zaman kombi yeteri kadar yansa da evin yeteri kadar ısınmadığının göstergesidir. Petek temizliğinden sonra kaloriferlerin en iyi şekilde ısıttığı görülebilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.