Karşıyaka Kombi Servisi

kombi servisiKarşıyaka Kombi Servisi Doğalgaz kullanımının ülkemizde aktif bir şekilde kullanılmaya başladığı yıllardan bu yana kombi kullanımı da aktif bir şekilde başlamıştır. Isınmayı son derece kış aylarında kolaylaştıran ve yaşam alanlarımızda daha rahat bir şekilde sıcak su kullanımını sağlayan kombiler daha az yakıt ile daha çok ısıyı sağlamakta da başarı kazanmış ısıtıcılar olarak bilinmektedir. Aktif olarak kullanılan kombiler beyaz eşya üreticileri tarafından üretilmektedir. Beyaz eşyalar arasında evlerde en fazla kullanılmakta olan bu beyaz eşyalar uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir. Fakat belirli süreçlerde kullanıcı hatası veya uzun süreli kullanımlardan dolayı bazen arıza gösterebilir. Kombi arızaları genellikle tehlikeli halde oluşabilir. Bazı süreçlerde sakin arızalar olarak bilinen hiçbir şekilde çalışmama olarak görülse de kombi arızaları bazen patlamalı arızalar da oluşturabilirler.

Karşıyaka Kombi Servisi olarak her yıl düzenli olarak kombi bakımınızı yapıyor ve uzun süre kullanılmaktan kombilerde oluşan arızalarınızı hızlı bir şekilde gideriyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak tüm İzmir ve çevresindeki ilçelerde olmak üzere kombi bakımı ve kombi tamiri için destek alabilirsiniz. Gezici ekibimiz ile sizlere hızlı bir şekilde dönüş sağlanarak kombinizdeki arıza hızlı bir şekilde giderilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Kombilerde oluşan arızalar genellikle kombi içinde bulunan ve kombinin çalışmasını sağlayan kombi parçalarının arızalanmasından dolayı oluşmaktadır. Bu parçaların tamiri yapıldıktan veya değişim gerekiyorsa değişimi yapılır yapılmaz kombi yine iyi bir şekilde çalışmaya başlamaktadır.

Kombinin bakımı ve tamiri ile birlikte ev içinde çalışmakta olan kalorifer peteklerinin ısınma ayarları da yapılması gereklidir. Çünkü kombinin en iyi şekilde çalışması ile birlikte bazı zamanlarda kalorifer petekleri içinde biriken kir ve tozlar nedeni ile kalorifer petekleri görevlerini tam olarak yerine getiremezler. Kombilerin görevini yerine getirmesinin de kalorifer peteklerinin görevini getirememesi nedeni ile hiçbir ehemmiyeti yoktur. Bu sebepten dolayı kalorifer peteklerinde oluşan kir ve tozların düzenli bir şekilde her yıl son bahar aylarında temizlenmesi gerekir. Bu kalorifer peteği temizliğinden sonra kalorifer petekleri daha iyi ısı sağlamaktadır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 10 kez ziyaret edildi.