Konak Kombi Servisi

kombi servisiKonak Kombi Servisi Kombiler ilerleyen teknoloji ile birlikte uzun süreden beri evlerimizde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalarımızdan birisidir. Kış aylarında en fazla kullandığımız beyaz eşya olan kombiler beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Banyo ve mutfak musluklarına sıcak su da sağlayan kombilerin yaz aylarında sıcak su kullanımı için de aktif olması gerekmektedir. Sürekli kullanılan kombilerin bakım sürelerinde bakım görmeleri gerekir. Bakım süreleri genellikle son bahar aylarında kış başlarında yapılması gerekse de aslında her mevsim kombiler için mutlaka bakım yapılmalıdır. Uzun süre tamir görmemiş olan ve bakımları da düzenli olarak yapılmayan kombilerin arızaları tehlikeli olabilir. Zira kombiler hem elektrik, hem su hem de gaz ile çalışan cihazlardır. Bu üç elementin birbirine uyum sağlamadığı düşünüldüğünde kombi arızaları son derece tehlikeli duruma gelebilir.

Konak Kombi Servisi olarak tüm arızalanan kombilerinizi ve bakım süresi gelmiş olan kombilerinizin arıza giderme ve bakımını gerçekleştirme işlemlerini yapıyor sıfır kombi seviyesinde siz müşterilerimize teslim ediyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir veya bakım süresi gelmiş olan kombiniz için kombi bakım randevusu alabilirsiniz. Kombi arızalarında kişinin kendisinin arızaya müdahale etmesi veya bu hususta bilgisi olmayan bir kişinin müdahale etmesi kesinlikle uygun değildir. Çünkü arıza tam olarak bilgisi olan kişi tarafından giderilmediğinde arıza giderme noktası tehlikeli bir duruma gelebilir. Kombide görülen arızalardan sonra, arıza ne şekilde olursa olsun mutlaka servis çağırmak gereklidir. Kombilerde görülen arızaların hangi parça arızları olduğunu incelemek için bu yazımızın içeriğinde brülör arızalarını açıkladık.

Brülör Arızaları

Brülörün kombi içinde görevi gaz valfinden gelmekte olan gaz ve fanın doldurmuş olduğu hava bu parça ile birleşerek alevin oluşumunu sağlamaktadır. Genellikle bu parçadaki kir ve toz birikimi arıza oluşumuna neden olabilir. Toz ve kir ile birleşen brülör ateşin yanmasını kırmızımsı bir yanma olarak oluşturabilir. Bu arıza üzerinde birikmiş toz ve kirin süpürülmesi ile birlikte ortadan kalkabilir. Fakat bazı kombilerde yapışmış olan toz ve kirler farklı arızalar oluşturacağından bu süreçte servis çağırmak gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 14 kez ziyaret edildi.