Bornova Kombi Servisi

kombi servisiBornova Kombi Servisi Kombiler içeriğinde bir çok parça ile birlikte çalışmaktadırlar. Bu parçalardan birisinin bile arızalanması kombinin hiçbir şekilde çalışmamasına sebep olabilir. Bazı arızalar çok hızlı bir şekilde giderilebilse de bazı parçaların arızalarının tamiri bir müddet süre alabilir. Bu kombi iç parçalarını saymak istersek; basınç sensörü, düğme, elektronik kart, plastik blok, regülatör, sensör, devir daim pompa motoru, doldurma musluğu, akış şalteri, akış türbini, ana eşanjör, ateşleme trafosu, bar göstergesi, emniyet ventili, üç yollu motorlar, genleşme tankı, hava prosestatı, fan motoru, gaz valfi, oda termostatı, plakalı eşanjör, limit termostat, üç yollu vana, diyafram contası ve kombi röleleri olarak sayılabilir.

Bornova Kombi Servisi olarak her marka arızalanmış kombinizin tamirini yapıyor ve bakım süresi gelmiş olan kombilerinizin bakım süreçlerinde bakımını da yapıyoruz. Uzun süre bakım görmeyen kombilerin arıza çıkartma olasılığı her zaman bakımı yapılmış olan kombilere göre yüksektir. Kombilerin, elektrik, su ve gaz ile çalışması da kombi bakımının yapılmamasını tehlikeli bir hale sokabilir. Bu sebeptendir ki her sonbahar ayında veya kış başında kombi bakımı yaptırmak önemlidir. Kombi bakımı yaparken Bornova kombi servisi olarak gelecekte kombilerin oluşturması muhtemel arızaların da önüne geçmekteyiz. Kombilerde yapılan bakımlar her zaman arıza önleyici olarak görülmektedir. Kombiniz için arıza kaydı oluşturmak veya bakımı için randevu talebinde bulunmak için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizi arayabilir, isterseniz arıza kaydı isterseniz bakım randevusu alabilirsiniz.

Ülkemizde 90lı yılların başlarından itibaren aktif bir şekilde kullanılmaya başlayan doğalgaz, yaşam alanlarımızın en iyi şekilde ısınabilmesi ve sıcak su sağlayıcısı olarak görülmeye başladı. Önceleri küçük evlerde doğalgaz sobaları tercih edilse de daha sonraları her aile mutlaka kullanımının da kolay olması hasebiyle kombi kullanımına ve bununla birlikte kalorifer peteği kullanımına başladı. Kalorifer peteklerinin her yıl düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Kalorifer peteklerinin temizliğinin önemli olmasındaki durum kalorifer içinde birikmiş olan kir ve tozun kombiden gelen suyun kalorifer içinde ısınmasına engel olmasından dolayı ısıtma azlığı yaşanır bu sebepten dolayı düzenli olarak kalorifer temizliği yaptırmak gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 16 kez ziyaret edildi.