Bornova Arçelik Servisi

arcelik servis

Bornova Arçelik Servisi hizmetimize 7/24 bizlere  0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşabilir, Özel servis randevusu oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyalar her evde bulunan eşyalar olarak bazı süreçlerde arıza gösterebilir. Bu arızaların giderilmesi için ilk olarak kullanıcı kişi beyaz eşyasını gözden geçirerek bu beyaz eşyanın neden çalışmadığına karar vermeli tam olarak arızasını tespit etmesi gerekir.

İzmir Bornova Arçelik Servisi

Arıza çeşitleri içinde tam olarak hiçbir şekilde çalışmamak varken bazı zamanlarda buzdolabında sesli çalışma, elektrik süpürgesinde tozları tam olarak çekmeme, çamaşır makinesinde deterjan kapaklarının çalışmaması, bulaşık makinesinde tam temiz olarak yıkamama gibi çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınmaktadır. Bu sorunların tamiri için Bornova Arçelik Servisi bünyesinden 0850 305 74 84 numaralı telefonu arayarak destek alabilirsiniz.

Tamir ve bakım yapmış olduğumuz beyaz eşyalar; buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, çamaşır makinesi, kombi, derin dondurucu, fırın, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın olarak sayılabilir. Tüm beyaz eşyalarda tamir ve bakım yaptığımız gibi, küçük ev aletlerinde de bakım ve onarım yapmaktayız.

Bornova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi 

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor: Çamaşır makinelerinde görülen arızaların başında gelen çamaşır makinesi hiç çalışmıyor arızası elektrik kesintilerinden, fişin düzgün takılmamasından, sigortanın atmasından veya makinenin çalışmasını yönlendiren bir aksamının bozulmuş olmasından olabilir. çamaşır makinesinin fişi kontrol edildikten ve evin tüm elektriklerinin de çalıştığından emin olduktan sonra servis çağırılabilir.

Makine Alt Kısmından Su Kaçırıyor: Makinenin alt kısmından su kaçırması en can sıkıcı çamaşır makinesi arızalarından birisidir. Bu arıza çeşidinin sebepleri su giriş hortumunun yerinden çıkması, tahliye hortumunun yerinden çıkması veya hortumlardan birisinin yırtık olması olabilir. Hortumlar kontrol edildikten sonra arıza kendiliğinden geçebilir. Fakat bazı süreçlerde bu arıza kapı körüklü contasının delinmiş olmasından veya rezistansın yerinden oynamasından dolayı da olabilir. Bu süreçte mutlaka çamaşır makinesinin sahibi servis çağırmalıdır.

Çamaşır Makinesinin Çekmecesinden Köpük Gelmesi: Çamaşır makinelerinde rastlanan bir arıza olan makinenin çekmecesinden köpük gelmesi genellikle deterjanın fazla konulmasından dolayı oluşabilir. Deterjanın fazla konulmasından dolayı köpük çekmeceden taşıyorsa o zaman makineye birkaç kez başlatıp durdurarak su alımını fazla yaptırmak bu sorunu ortadan kaldırabilir.

Bornova Arçelik Servis

Tüm beyaz eşyalarda zamanla bazen uzun süre kullanıma bağlı olarak bazen de kullanıcı hatasına bağlı olarak arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar kimi zaman da üretimden kaynaklı olabilir. beyaz eşyalarda meydana gelen çoğu arızalar garanti kapsamındadır ve servisler tarafından ücret talep edilmeden giderilmektedir. Her arızanın mutlaka bir çözüm yolu vardır ve uzman teknik servisler tarafından tespit edilerek giderilir. İzmir Bornova bölgesinde hizmetlerini sürdüren Bornova Arçelik servisi uzman kadrosu ile beyaz eşyalarınızda meydana gelen tüm arızaları giderir ve beyaz eşyalarınızın bakımını yaparak ilk gün ki gibi kullanmanızı ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bornova Arçelik Teknik Servis

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, fırınlı ocak, derin dondurucu, kombi, çamaşır kurutma makinesi, klima, aspiratör, küçük ev aletleri ve aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşya bakım ve onarımı ile ilgili hizmet veren Bornova Arçelik servisi deneyimli ekibiyle sizleri memnun etmek amacıyla çalışmaktadır. Arçelik firmasının kendi bünyesinde hizmet veren servisimizin yaptığı tüm onarım ve bakım işleri firmamızın garantisi altındadır.

Evlerin tüm yükünü üstlenen ve arızalanması halinde birçok işin yapılabilmesinde aksaklıklar meydana gelen beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda yapmanız dereken en doğru şey dışarıdan usta çağırmak yerine servislerden yardım almaktır. Bu arızanızın doğru şekilde giderilmesi ve garantili olması için önemlidir.

Bornova Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri şüphesiz ev hanımlarının en çok ihtiyaç duyduğu beyaz eşyadır. Evin ve mutfağın bütün yükünü üstlenir ve ev hanımlarının kendilerine zaman ayırabilmesinde yardımcı olur. Bu nedenle de bulaşık makinelerinin yükü çok ağırdır. Her gün en çok çalışan beyaz eşya olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu kadar yoğun çalışması bazı arızaları da beraberinde getirir. Arızalar birbirinden farklı türde gelişmekte ve bunun tespiti için uzman bir servis gerekmektedir. Her ne olursa olsun diğer tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi bulaşık makinelerinin de düzenli olarak bakımının yaptırılması gerekir. Bu hem arızaların yaşanmaması hem de cihazın daha uzun ömürlü olması bakımından önemlidir. Arçelik bulaşık makinesi arızaları aşağıdaki şekilde karşınıza çıkabilir:

 • Bulaşık makinesi hiç çalışmaz
 • Bulaşık makinesi su almaz
 • Bulaşık makinesinin dış göstergelerinde ışık yanmaz
 • Bulaşık makinesi aldığı suyu boşaltmaz
 • Bulaşık makinesinin suyu kendi atık kanalından değil dışarı boşalır
 • Bulaşık makinelerinin pervanelerinden çok yüksek ses gelir
 • Bulaşık makinesi temiz yıkamaz
 • Bulaşık yıkama esnasında deterjanı almaz
 • Bulaşık makinesi aldığı suyu ısıtmaz
 • Bulaşık makinesine elektrik gelmesine rağmen çalışmaz
 • Bulaşık makinesinin kapağı tam olarak kapanmaz
 • Bulaşık makinesi kapağından su sızdırır.

Bu listedekiler bulaşık makinesi arıza nedenlerindendir. Bu arızalardan herhangi birinin görülmesi halinde arızanın ilerlememesi adına vakit kaybetmeden arçelik servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bornova Arçelik Teknik Servisi

Beyaz eşyalarda meydana gelen hasarlar günlük hayatta birçok işin aksamasına yol açmaktadır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve özelliklede kışın kombi arızaları insanların hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu ürünler ve bunun gibi birçok beyaz eşya ile ilgili meydana gelecek tüm arızalarda yapmanız gereken Bornova Arçelik teknik servisi ile iletişime geçmektir.  Beyaz eşyalarda meydana gelecek arızaların giderilmesi için kullandığınız markanın servisini aramak arızanızın doğru şekilde giderilmesi açısından önemlidir. Aksi takdirde uzman olmayan kişiler tarafından yapılan onarım işleri daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Kurumsal bir Türk markası olan Arçeliğin kendi bünyesinde çalışmalarını yürüten Bornova Arçelik teknik servisi verdiği hizmet ile İzmir Bornova bölgesinde en çok tercih edilen servis olma özelliğini taşıyor. Tamamen müşteri memnuniyetli odaklı çalışan firma aldığı olumlu geri dönüşlerle dikkat çekiyor. Alanında uzman kadrosu ile geniş kapsamlı hizmet sunarak, ürün ve arıza fark etmeksizin her üründe meydana gelen sorunları gidererek ürünlerin daha verimli hale gelmesi için çalışıyor. Kalite standartlarından ödün vermeden firmanın misyonu doğrultusunda hizmetlerini sürdürüyor.

Bornova Arçelik Kombi Servisi

Sürekli kendini yenileme eğiliminde olan Bornova arçelik servisi, müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmakta ve bu hizmetleri uygun fiyatlar işe müşteriye vermektedir. Bornova’da ikamet edip beyaz eşyalar ile ilgili sorun yaşayanların en çok merak ettiği konuların başında Bornova Arçelik servisi fiyatları gelmektedir. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların fiyatları arızanın ve beyaz eşyanın türüne göre değişmektedir.

Kimi arızalar garanti süresi içerisinde ve garanti kapsamında gerçekleşir. Bu durumda onarım işi herhangi bir ücret alınmadan gerçekleştirilir. Garanti kapsamı dışında olan arızalarda ise her alanda olduğu gibi belli bir ücret talep edilir. Bornova Arçelik servisi bu anlamda müşteriyi en mağdur etmeyen servis olma özelliğini taşır. Müşterileri memnun etme odaklı belirlenen fiyat politikası ile her bütçeye hitap etmek firmanın amaçlarından biridir.

Firmamızın hizmetlerinden yararlananların yapmış olduğu olumlu yorumları, fiyat politikamızı ve vermiş olduğumuz hizmeti dikkate alarak birçok kişi bizi tercih etmektedir. Sizler de beyaz eşyalarınız ile ilgili problem yaşıyorsanız, uygun fiyata bakım ve onarımını gerçekleştirmek için Bornova Arçelik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Arçelik Klima Servisi

Günümüzde her evde mutlaka beyaz eşyalar vardır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kombi, fırın gibi eşyalar evlerin adeta olmazsa olmazı haline gelmiştir. Arçelik ve Beko markası kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle piyasada öne çıkmaktadır. Beyaz eşyalar her ne kadar uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlansa da bazen teknik nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebilir. Bakımlarının zamanında yapıldığı beyaz eşyalar diğerlerine göre daha uzun ömürlü olma özelliğini taşır. Bu nedenle de Beyaz eşyaların bakımını düzenli olarak yaptırmak önemlidir.

Bornova Arçelik Beko teknik servisi hem beyaz eşyaların onarımı hem de bakım hizmetlerini müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. Yılların tecrübesine dayanarak hizmet veren teknik personeli beyaz eşya ayırt etmeksizin her alanda size yardımcı olarak mağduriyetinizi gidermek için çaba gösteriyor. Titiz bir biçimde çalışmalarını sürdüren ve müşterilerine profesyonel bir şekilde destek sunan Bornova Arçelik Beko servisi saha elemanları 7/24 sizlerin hizmetindedir. Sizlerde servisimizi arayarak karşılaştığınız sorunlarla ilgili kayıt oluşturabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Bornova Arçelik Servis Telefonu

Arçelik, yıllardır ülkemizde beyaz eşya üretimi konusunda öncü firma olma özelliğini taşımaktadır. Bornova Arçelik servisi hemen hemen herkes tarafından kullanılan beyaz eşyaların tamir, bakım ve onarımını yapmaktadır. Bornova Arçelik servisi telefonu ile bize ulaşarak 7/24 verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bornova Arçelik Servis İletişim

İzmir Bornova ve çevresinde hizmet veren firmamızın yapmış olduğu tamir ve parça değişimi gibi tüm işlemler 1 yıl geçerli olan garanti kapsamındadır. Müşteri memnuniyetini kazanmak adına uygun fiyata hizmet vererek sunacağınız taleplere en hızlı ve kapsamlı biçimde çözüm önerisi getirecektir. Her geçen gün değişen ve yenilenen teknolojiye göre kendini geliştirerek her türlü beyaz eşyalarınız ile ilgili sorunlarınız ile ilgili mutlaka Bornova arçelik servisini arayabilirsiniz.

Bornova Arçelik Yetkili Servis Değildir

Bugün: 2 kez, Toplam: 28 kez ziyaret edildi.