Bayraklı Kombi Servisi

kombi servisiBayraklı Kombi Servisi Son zamanlarda beyaz eşyalar arasında en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasına giren kombiler evimizi kolay ve daha uygun fiyatlı ısıtabilmek için kullanılmaktadır. Çoğu kişi için kolay kullanımı olması hasebiyle tercih edilen bu kombilerin bir çok kişi tarafından kullanım aşamamsında arıza çıkartması tehlikeli bir durum ile kullanıcılarını karşı karşıya bırakabilir. Kombi kullanımının tehlikeli olmasındaki sebep diğer beyaz eşyalar ile benzerliği çok bulunmayan kombilerin hem elektrik, hem su hem de gaz ile birlikte çalışmasıdır. Bu da kombileri diğer ev eşyalarından ve beyaz eşyalardan daha tehlikeli bir hale sokmaktadır. Bazı kişiler beyaz eşyaları arızalandığında kendileri tamir edebilmeyi ister. Fakat kombiler arıza esnasında ve tamir esnasında arızanın büyümesi ve tehlike çıkartma olasılığının olması sebebi ile kesinlikle bilinçli olmayan ve kombi tamiri hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından tamir edilmemelidir.

Eğer kombi arızanız bulunuyorsa veya her yıl düzenli olarak kombinizin bakım süresinde kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Bayraklı Kombi Servisi olarak tüm farklı markadaki kombinizin tamirini yapıyor, kombi bakım süreniz geldiğinde kombi bakımlarınızı da gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanınıza daha iyi ısı sağlayabilmek için kombi bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Kombi bakımı ile birlikte isteğe bağlı olarak petek temizliği de yapmaktayız. Petek temizliğinin yapılmasındaki maksat petekler temizlendikten sonra hem yakıt tasarrufu yapılarak yakıt faturalarına bu tasarruf yansıtılıyor hem de daha az yakıt ile yaşam alanlarınızda daha iyi bir ısıya ulaşabiliyorsunuz.

Kombilerin içeriğinde bir çok yedek parça bulunmaktadır. Bu parçalar kombinin tam olarak çalışmasını sağladığı gibi, parçalardan birisinin arızalanması da kombinin tamamen arızalı durumda olduğunu gösterir. Kombi parçaları; Devir daim pompa motoru, diyafram contası, doldurma musluğu, akış şalteri, akış türbini, ana eşanjör, ateşleme trafosu, bar göstergesi, basınç sensörü, düğme, elektronik kart, emniyet ventili, fan motoru, gaz valfi, oda termostatı, plakalı eşanjör, limit termostat, üç yollu motorlar, plastik blok, regülatör, sensör, genleşme tankı, hava prosestatı, üç yollu vana ve kombi röleleri olarak sayılabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 4 kez ziyaret edildi.