Urla İmmergas Servisi

imm

Urla İmmergas Servisi Odun, kömür ve gaz gibiyakıtların çok eskilerden beri yaşam alanlarına ısı sağlayıcısı olarakkullanılması insanlar tarafından çok zahmetli bulunmaktaydı. Daha sonrasındaülkemizde kullanılmaya başlayan doğalgaz nedeni ile kombi kullanımı bir hayliyaygınlaştı. Kombi kullanımı başladıktan sonra yaşam alanlarının tüm bölümleribirden ısıtılabildiği gibi kış boyunca her bir aile bireyinin ayrı odalardaoturabilmesi de yaygınlaşmış oldu. Doğalgaz kullanımı ile birlikte yapılankombi kullanımının daha iyi yapılabilmesi için kombilerin yıllık olarakbakımlarının mutlaka yapılması gereklidir. Kombi bakımlarının yıllık olarakyapılması sonrasında kombilerde arıza görülme olasılığı tamamen ortadankalkmaktadır. Urla İmmergas Servisi olarakkombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Buhizmetlerden faydalanmak isteyen İzmirli hemşerilerimiz bizlere telefonnumaralarımızdan ulaşabilirler.

Kalorifer Peteklerinin Üst Kısmının Sıcak Alt Kısmının Soğuk Olma Arızası

Tüm beyaz eşyalarda görülen arızaların bir kısmı kombilerde ve kalorifer peteklerinde de görülmektedir. Kalorifer peteklerinde ve kombilerde görülen arızalar için mutlaka uzman bir servis elemanı çağırılarak destek alınması gerekmektedir. Bunun nedeni kalorifer peteklerinin kombi ile çalışması ve kombinin çalışma sisteminde de su, elektrik ve gazın birlikte kullanılması sonucunda diğer beyaz eşyalara göre daha tehlikeli bir kullanım oluşmasıdır. Kalorifer petekleri her yıl düzenli olarak temizletilerek kalorifer peteklerinin aktif bir şekilde çalışması sağlanmalıdır. Bunun yanı sıra kombilerin de bu işlem ile birlikte bakımlarının yapılması gereklidir.

Urla İmmergas Servisi olarak tarafımızca kombi bakımı ve kaloriferpetek temizliği yapılmaktadır. Kombi bakım ve kalorifer petek temizliği hizmetialabilmek için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Kalorifer peteklerinde ensık görülen arızalardan birisi olan kalorifer peteklerinin üst kısmının sıcakalt kısmının soğuk olma arızasının çözümü her zaman arızanın neden olduğubulunarak yapılmalıdır. Bu arızayı oluşturabilecek bir çok neden olabilir.Kalorifer hattında bulunan filtrelerin tıkanmış olması, radyatörlerin reglajayarının yapılmaması, radyatör tesisatının yapımı esnasında oluşmuş bazıhatalar, kombinin sıcak su ve kaloifer parçalarını birbirinden ayıranparçaların birinde arıza yapmış olması kalorifer petek arızalarına nedenolabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.