Torbalı Beko Servisi

bekoTorbalı Beko Servisi teknolojinin giderek gelişmesi beyaz eşyaların da giderek daha çok avantajlar eklenerek üretilmesini sağlamaktadır. Bir çok beyaz eşyayı evimizde ev işlerimizi yapma sırasında kullanmaktayız. Ev işlerinde neredeyse tüm evin işini yüklenen beyaz eşyalar fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın olarak sayılabilir. Bu beyaz eşyalar aslında uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir. Fakat bazı zamanlarda bu beyaz eşya çeşitlerinde arızalar görülebilir. Bu arızaların giderilmesi için İzmir Merkez olmak üzere tüm çevre semtlerde ve Torbalı Beko Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm beyaz eşyaların tamir ve bakımı için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir hızlı bir şekilde arıza tespitinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gezici ekibimiz tarafından yapılan arıza tespitleri sonrasında hızlı bir şekilde beyaz eşyanızı tamir ettirebilir isterseniz tüm evinizdeki beyaz eşyalar için beyaz eşya bakım randevusu alabilirsiniz.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Arızaları Nasıl Oluşur?

Son zamanlarda çamaşır makinesini değiştiren herkesin tercihi çamaşır kurutma işlemini de yapan çamaşır makinelerinden satın alarak hem çamaşır yıkama işlemini hem de çamaşır kurutma işlemini bir arada yapmak. Bu makineler son zamanlarda teknoloji harikası olarak evde veya işyerlerinde tüm çamaşır işlerini bir elden çıkartarak makine kullananların üzerinden büyük bir yükü alıyorlar. Sistem olarak hem yıkamaya hem de kurutmaya ayarlanabilen bu makinelerin yıkama süreleri normal süre olarak hesaplanmış ve buna ek olarak da bir kurutma süreleri yıkama sürelerinin üzerine eklenmiş olarak tasarlanmıştır. Kurutmalı çamaşır makineleri aslında çok fazla arıza gösteren beyaz eşyalardan olmamakla birlikte bazı süreçlerde kullanma hatalarından bazı süreçlerde eskimeye bağlı bazı süreçlerde ise üretim hatalarından dolayı arıza gösterebilir. Buna göre kurutmalı çamaşır makinelerinin arızaları ne olabilir?

  • Çamaşır makinesinin kurutma kısmı çalışmıyor
  • Çamaşır makinesinin yıkama düğmeleri işlevsiz durumda
  • Çamaşır makinesi hiçbir şekilde hem kurutması hem de çamaşır yıkama bölmesi çalışmıyor
  • Çamaşır makinesinin ve kurutma bölümü çamaşırları tam olarak kurutmuyor
Bugün: 1 kez, Toplam: 15 kez ziyaret edildi.