Balçova Beko Servisi

bekoBalçova Beko Servisi hayatımızda çok uzun süreden bu yana var olan beyaz eşyalar oldukça fazla kullanılan ev eşyalarındandır. Neredeyse evimizin baş tacı olma niteliğinde olan beyaz eşyalar; çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak ve aspiratör olarak sayılabilir. Ne kadar düzenli ve titizce kullansak da bu beyaz eşyalar bazı süreçlerde maalesef arıza yapabilir. Arıza yapan beyaz eşyaların tamiri için servis çağırmak gereklidir. Servis çağırmadan önce kişi mutlaka tüm beyaz eşyalar için elektrik prizlerini kontrol etmeli ve arızalandığı muhtemel olan makineye elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelidir. Çünkü bazı zamanlarda beyaz eşya sahipleri elektrik prizlerinin veya makinenin elektriğe giriş yeri olan fişinin arızalanmasından dolayı da makinelerinin çalışmayacağını bilmeleri gerekir.

Beyaz eşyaların yapmış olduğu arızalar bazı zamanlarda çok büyük arızalar olabilir. Motor yanmaları, beyaz eşyada bulunan beyin denilen kısmın yanması veya arızalanması sigortayı attırarak beyaz eşyaların tamamen çalışmaz hale gelmesini sağlamaktadır. Beyaz eşyaların ömrünü uzatmak isteyen kişiler mutlaka beyaz eşyalarına belirli süreçlerde arızalanmadan bakım yaptırmalıdır. Çünkü bakımı yapılan beyaz eşyalar uzun süre kullanıma uygun olarak gelecekteki arızaları da tespit edilmiş olarak tam bir bakım içine konulmaktadır.  Balçova Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınıza tamir ve bakım yapıyor ve kısa sürede siz müşterilerimize teslim ediyoruz.

Beyaz eşya tamiri için veya tüm beyaz eşyalarınızın bakımı için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizleri arayabilir, hızlı bir şekilde arıza kaydı oluşturabilir veya arıza tespitiniz için gezici ekibimizden yardım alabilirsiniz. Tüm yapmış olduğumuz arıza giderme ve beyaz eşya bakımları için bir yıllık garanti kapsamı uygulaması yapmaktayız.

Tarafımızca; çamaşır makineniz su almıyorsa, bulaşık makineniz su boşaltmıyorsa, mikrodalga fırınınız yemeğinizi ısıtmıyorsa, kombiniz evinizin ısınmasını sağlamıyor ve peteklerinize ısı vermiyorsa, derin dondurucunuz kar yapıyor veya yeteri kadar içindeki gıdaları soğutmuyorsa, buzdolabınızın kapağı kapanmıyor buzluk kısmı kar yapıyorsa, fırınlı ocağınızdaki çakmak çalışmıyorsa, çamaşır kurutma makineniz yeteri kadar çamaşırları iyi kurutmuyorsa bize ulaşabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 13 kez ziyaret edildi.