Karşıyaka Beko Servisi

bekoKarşıyaka Beko Servisi fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır olarak çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, klima, fırın bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi ve derin dondurucu gibi Beko beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını yapıyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir veya beyaz eşyalarınıza bakım yapılması için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Acil arızalar için gezici ekibimizden hemen destek alabilir ve arıza tespitinizi hemen yaptırabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm arıza giderme işlemlerinden sonra bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması yapıyoruz.

Beko markası çok uzun bir süreden beri ülkemizde beyaz eşyası üretimi yapan firmalardandır. Bu firma uzun süre kullanıma uygun beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Beko markalı beyaz eşyaların düzenli bir şekilde bakımları yapıldığında arıza gösterme aralığı uzamaktadır. Bu yazımızda Beko fırınlı ocaklarda arıza oluşumu nasıl olur ve çözümleri nelerdir biraz bilgi verelim.

Beko Markalı Fırınlı Ocaklarda Arızalar Nasıl Oluşur?

Fırın Hiç Çalışmıyor: Fırının çalışmaması fırının fişinin takılı olmadığından, elektrik fişinin arızalı olmasından veya elektrik aksamında bir arıza oluşmuş olmasından olabilir.

Fırının Üst Kısmı İçerisine Konulan Yemekleri Pişirmiyor: Fırınların üst ve alt bölmelerinde farklı farklı hatlarda ısınma sistemleri vardır. Fırının üst kısmı yemeğin üst kısmını pişirirken fırının alt kısmı pişirmeye bilir. Bazı süreçlerde bu tam tersi olarak üst kısmı yemeği pişirmezken fırının alt kısmı yemeği pişirebilir. İç aksamında oluşan bir arızadan dolayı fırının alt ve üst kısmı çalışmaya bilir bu sorun için mutlaka servise haber vermek gereklidir.

Fırınlı Ocağın Ocak Kısmındaki Ocaklar İsli Yanıyor: Ateşin yanma sistemi her zaman kullanılan gazın basıncı ve tipi ile alakalıdır. Ocakların isli bir şekilde yanmasının diğer sebepleri ise regülatörün eski olması, şapka adaptörünün oturmamış olması ve kullanılan tüp gazın bitme aşamasında olması olarak sayılabilir. Ocakların en iyi şekilde yanabilmesi için üzerlerindeki şapka adaptörleri tam olarak yerleştirilmeli ve temizleme esnasında ocakların iç bölmesine kesinlikle yanıcı olan ve kimyasal madde içeren temizlik maddelerinden kaçırmamaya dikkat etmek gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.