Narlıdere Beko Servisi

bekoNarlıdere Beko Servisi günümüze çok eski zamanlardan bu yana büyük gelişim göstererek gelmiş olan beyaz eşyalar tüm evlerde kullanılan elektronik eşyalardandır. Çok eski zamanlarda kullanılan buzdolapları, çamaşır makineleri ve fırınlar eski usul çalışan cihazlardı. Fakat günümüzde o kadar büyük gelişimlere uğradı ki buna beyaz eşyalar evrim geçirdi de diyebiliriz. Artık dakikalı fırınlar kendilerini yemekleri pişirdiğinde kendileri elektrikten kesiyor, çamaşır makineleri çamaşırı bitirdiklerinde içindeki çamaşırları kurutmaya başlayabiliyor ve daha önceden çok yüksek sesler ile çalışan elektrik süpürgeleri artık sessiz sedasız evlerimizin için tam bir toz temizleyici olarak temizleyebiliyor.

Ne kadar giderek gelişse de desek beyaz eşyalar bazı zamanlarda arızalanabiliyor. Bu arızalar genellikle kullanım hataları ve bir beyaz eşyanın kullanımının uzun bir süreye sığdırılmak istenmesinden olabiliyor. Narlıdere Beko Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızdaki arızaları çözüyor ve arıza tamirinden sonra veya beyaz eşya bakımınızdan sonra bir yıl geçerli olmak üzere yaptığımız arıza giderme veya bakım için garanti kapsamı uygulaması yapıyoruz.

Tüm buzdolabı, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu ve fırınlı ocak arızaları için 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir. Arıza kaydı oluşturduğunuz bir beyaz eşyanızın tamiri için veya bakımı için bizden talepte bulunabilirsiniz. Gezici ekibimiz tarafından telefon numaramızı aramanızdan hemen sonra arıza tespitiniz yapılacaktır.

Bulaşık Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Belirli süreçlerde bulaşık makinesi ve tüm beyaz eşyaların temizliğini yapmak önemlidir. Temiz tutulan bir beyaz eşyanın hem ömrü uzun olur hem de kullanımı daha kolay olur. Bulaşık makineleri temizlenme esnasında kesinlikle yüksek kimyasal maddeler içeren temizlik maddeleri kullanılmamalıdır. Bulaşık makinelerinin dışı çizilmeye ve boyasının çözülmesine sebep olmadan sert yüzeysiz bir bez ile sirke ve karbonat ile temizlenmelidir. Yağ sökücü, çamaşır makinesi veya bunlara benzer deterjanları bulaşık makinesinin dış kısmını temizlerken kullanmak sakıncalıdır. Bulaşık makineleri en az ayda bir kez olmak üzere bulaşık makinesi temizleyici jeller ve özel deterjanlarla sadece boş olarak çalıştırılmalı ve bu şekilde iç kısmı temizlenmelidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 8 kez ziyaret edildi.