Narlıdere İmmergas Servisi

imm

Narlıdere İmmergas Servisi Kalorifer peteklerinin kullanımıülkemizde doğalgaz ve kombi kullanımı ile başlamıştır. Kombi kullanımı diğeryakıt cihazlarından çok daha kolay kullanıma sahip olduğu için tüm doğalgazkullanıcıları tarafından kombi kullanımı beğenilmiştir. Kombilerin çok dahaaktif bir şekilde çalışmasını sağlayabilmek için mutlaka her yıl düzenli birşekilde kombilerin bakımlarının yapılması gerekir. Kombi bakımından sonra yılboyunca kombilerde arıza gözlemlenme riski ortadan kalkacaktır. Kombi bakımıyapılması esnasında mutlaka kalorifer peteklerinin temizliği de yapılmasıgereklidir. Bunun nedeni yıl boyunca kalorifer peteklerinin iç kısımlarına tozve kirin birikim yapmış olmasıdır. Kalorifer peteklerinin içine birikim yapmışolan kir ve toz daha sonra içinde dolaşan sıcak suyun dolaşımına engel olmaktave kalorifer petekleri bu süreçte daha çok yakıt ile daha az ısı sağlamaktadır.Narlıdere İmmergas Servisi olarakkalorifer petek temizliği, kombi bakımı ve kombi onarımı için bizeulaşabilirsiniz.

Kombi Su Damlatma Arızası Nedenleri

Kombi arızaları kış aylarında oluştuğunda daha sıkıcı bir hal alabilir. Zira tüm ev halkı veya işyeri kombilerinin çalışmama sonucunda işyeri çalışanları soğuk havada kalarak zarar görebilir. Kombilerde bir çok arıza çeşitleri görülmesi muhtemeldir. Fakat kombilerde görülen arızaların başında gelen kombinin su damlatma arızası kombilerde en sık görülen arızalar arasında sayılabilir. Kombilerde su damlatma arızasının nedenleri;

Kombinin içinde bulunan suyunfazla doldurulmuş olmasından dolayı olabilir, kombi içinde bulunması gereken suher zaman 1.5 bar olarak belirlenmelidir. Kombinin tesisat bağlantısındakisorunlar kombinin alt kısmından su akıntısı olmasına neden olabilir. Kombiningenleşme tankının delinmesi veya bu alanda hava kalmamış olması da kombinin sudamlatma arızasına neden olabilir. Kombinin pompa üzerinde bulunan havapurjöründe yoğun kireçlenme olmasından dolayı kombinin su damlatma arızasıoluşturması muhtemeldir. Radyatör arızası, peteklerin başlarında bulunan havaalma yerlerinde sorun olması ve bu alanda hava bulunması da kombinin sudamlatması nedenleri arasında sayılabilir. Narlıdere İmmergas Servisi olarak bu nedenlerden birisi sebebi ile kombi sudamlatıyor ise 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.