Menemen Bosch Servisi

boschMenemen Bosch Servisi Beyaz eşyaların neredeyse tümü vazgeçemediğimiz ev eşyaları arasındadır. Buzdolabı, fırınlı ocak, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, aspiratör, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi evlerimizde kullanmış olduğumuz beyaz eşya çeşitleridir. Dayanıklı tüketim eşyaları olarak üretilen bu eşyalar uzun süre kullanıma uygun ve çok fazla arıza görülmeyen eşyalar olarak sayılabilir.

Fakat bazı süreçlerde beyaz eşyaların arızalanması ev sahiplerini huzursuz eder ve beyaz eşyaların arızaları yüzünden tüm evin işi aksayarak ev halkına rahatsızlık verir. Menemen Bosch Servisi olarak tüm beyaz eşyaların tamir ve bakımını üstleniyor gezici ekibimiz ile 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaştığınızda hemen arıza kaydınızı oluşturarak hangi beyaz eşyanızda arıza varsa tespit için ulaşım sağlıyoruz.

Beyaz eşyalarda arıza gidermek için öncelikli olarak arıza tespiti yapıyor, arıza eğer ev içinde giderilebilecek şekildeyse arızayı beyaz eşyanın bulunduğu yerde gidererek müşterilerimize teslim ediyoruz. Arıza eğer yerinde giderilemeyecek durumda ve arızanın giderilmesi için, ölçüm ve parça takımı gerekliyse bu süreçte beyaz eşyayı servisimize götürerek tamir ve bakımını yapıyor daha sonra müşterilerimize teslim ediyoruz. Beyaz eşya tamirlerinin tümünde ve bakımı da dahil olmak üzere bir yıl geçerli olan garanti belgesi hizmetini de arıza giderme ile birlikte sunuyoruz.

İzmir Menemen Bosch Servisi

Fırınlar mutfaklarımızda kullandığımız ve vazgeçilmezimiz olan beyaz eşyalarımızdan birisidir. Fırınlar genellikle çok fazla arıza çıkartan beyaz eşyalar değillerdir. Fakat bazı zamanlarda fırınların da arızalandıkları görülebilir. Fırın arızaları genellikle;

 • Fırının tamamen çalışmaması
 • Fırının alt kısmının içine konulmuş olan yemeği pişirmemesi
 • Fırının üst kısmının içine konulmuş olan yemeği pişirmemesi
 • Fırın içi aydınlatma lambasının çalışmaması
 • Fırın üzerinde bulunan ocakların bir kısmının patlamalı yanması veya hiç yanmaması
 • Fırının çok hızlı bir şekilde içine konulmuş olan yemeği yakması
 • Fırının içindeki yemekleri kurutarak pişirmesi
 • Fırının fan bölümünün çalışmaması veya çok sesli bir şekilde çalışması
 • Fırın enjektör arızası
 • Fırın kapağının tam olarak kapanmaması
 • Fırın camının kırık olması
 • Fırın ocaklarının tümümün kırmızı renkte yanması şeklindeki arızalar görülebilir.

Menemen Bosch Kombi Servisi

Günümüz hayat şartlarını düşündüğümüzde özellikle büyükşehirlerde kombilerin yaşamımıza katmış olduğu konfor ve kolaylıklar oldukça fazladır. Çalışan kesimin fazla olduğu büyükşehirlerde sıcak su gereksinimlerinin kolaylıkla kombiler sayesinde karşılanması özellikle çalışan hanımların kurtarıcısı ve en büyük yardımcısı olabilmektedir. Gerek ısınma sistemleri olarak gerekse günün her saatinde dilediğiniz zaman aralığında sıcak suyun hazır olabilmesi büyük kolaylıktır.

Bu nedenle kombilerin kullanımı doğalgaz sisteminin olduğu her ilde oldukça yaygındır. Kombilerin yılın 365 günü kullanılabiliyor olması senede bir defa da olsa periyodik bakımının yapılması gerekli olan cihazların başında gelir. Sizlerde eğer Bosch marka kombi veya klima kullanıyorsanız mutlak suretle Bosch çağrı merkezleri ile iletişim kurarak profesyonel bakım hizmet servis kaydı oluşturmanızda yarar vardır. Bakımı yapılan kombilerin ömrü uzarken aynı zamanda sizlerin doğalgaz faturası da olumlu manada düşecektir.

Bu nedenlerdir ki Menemen Bosch servis firmamızın uzman kadrosundan kombi bakımı veya onarımı hizmeti alabilir bu şekilde kombinizden alacağınız verimi kolaylıkla arttırabilirsiniz. Kombilerin bakım zamanları kimi kişiler tarafından senede iki defa yapılabiliyor. Lakin Menemen Bosch servis firmamız bünyesinde değerli Bosch kullanıcılarında bu zaman aralığını senede bir defa da olabilir olarak bildiriyoruz.

Menemen Bosch Servisi

Menemen İzmir Bosch teknik servis hizmetlerimiz ilk olarak firma bünyesinde yer alan uzman ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca tüm bakım ve onarım uygulamalarımızda cihazlarınıza bir sene garantili hizmet sağlıyoruz. Bosch servis firmalarımızdan profesyonel kombi, klima bakımı veyahut beyaz eşya onarım hizmetim almak istiyorsanız Menemen çağrı merkeziyle iletişime geçerek servis kaydı oluşturmanız gerekecektir. Zira servis firmalarımızda son dönemlerde onarım yoğunluğu yaşanmaktadır.

Menemen Bosch servisi olarak klimalarınızda oluşan gaz seviyesinin azalımı kontrolünü sağlıyor ve akabinde parça değişimi gerekiyorsa Bosch markasına ait olan orijinal parça değişimi sağlıyoruz. Hızlı teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için mutlaka servis kaydı oluşturun. Ancak bu yöntemle hızlı çözüm üretebiliyoruz. Firmamızda sağlamış olduğumuz servis hizmetlerimiz ise:

 • Kombi bakımı ve onarımı
 • Klima bakım ve onarım işlemi
 • Klima montajı
 • Kombi montajı veya sökülüp farklı yere montajı
 • Petek ve radyatör temizliği

Tüm bu işlemleri uzman teknisyen arkadaşlarımız ile 1 yıl garantili şekilde Bosch marka kullanıcılarına uygulamaktayız. Sizlerde Bosch marka ürün servisi arıyorsanız bulunduğunuz lokasyonu çağrı merkezimize iletmeniz halinde en yakın servis noktasına yönlendirme yapılacaktır.

Bosch Servisi Menemen

İzmir Menemen Bosch servis firmamızda kombi ve klima bakım işlemleri de itinalı şekilde gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımı düzenli aralıklarla profesyonel kişiler tarafından yapılırsa hiç kuşkusuz ki kombinin uzun süreli sağlıklı kullanımı olur. Lakin kimi zaman kombi kullanıcıları bu periyodik bakım zamanlarını çok fazla önemsemiyor ve bu durumda da kombide oluşabilen arızaların tespiti geç yapıldığı için büyük maliyetli sorunlara yol açabiliyor.

Böyle durumlara maruz kalmamak adına Bosch Menemen servis firması ile iletişime geçmeniz gereklidir. Zira Bosch servis firmamız uygun fiyat aralıklarında kaliteli ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Bosch servislerinin çağrı merkezlerinden bulunduğunuz lokasyona uygun olan servis firmasına ulaşabilir ve yıllık bakımlarınızı kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Menemen Bosch Teknik Servis

Günümüzde çok sayıda kombi, klima veyahut beyaz eşya markası bulunmaktadır. Elbette ki her cihazın farklı bir modeli bulunmaktadır. Her ne kadar işleyiş mantığı beyaz eşyalarda, kombilerde aynı olsa da modelden modele veya markadan markaya onarım ve bakım işlemleri değişebilmektedir. Bu nedenledir ki Bosch marka cihazlarınızı işinin ehli olan Bosch teknisyenlere bırakmalısınız.

Bugün: 1 kez, Toplam: 11 kez ziyaret edildi.