Bayraklı Bosch Servisi

bosch logoEn fazla evlerimizde kullanmış olduğumuz eşyalar arasında olan beyaz eşyalar evlerimizin en büyük yardımcısı ve neredeyse tüm ev işini yüklenen destekçilerimizdir. Beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın olarak sayılmaktadır. Beyaz eşyaların bazı zamanlarda arıza yapması neredeyse tüm ev halkının sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Çamaşır yıkamayan bir çamaşır makinesi yüzünden tüm ev halkının kıyafetleri kirli kalır, çalışmayan bulaşık makineleri sebebiyle tüm mutfağın dağınık kalması ve tabakların ve bardakların yıkanmaması sebebiyle mutfağın düzeni tamamen bozulur. Beyaz eşyalar aslında dayanıklı tüketim ürünleri olarak imal edilmektedir. Fakat belirli süreçlerde beyaz eşyalarda görülen arızalar, kullanım yanlışlığından dolayı veya bazı zamanlarda uzun süre kullanımdan dolayı ortaya çıkabilmektedir.

Bayraklı Bosch Servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın arızaları üzerine uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0232 271 71 14 numaralı telefondan bize ulaşabilir. Hangi beyaz eşyanızda arıza olduğunu bildirerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Arızaları

Çamaşır makinesinin su almaması: Şebeke musluğunun kapalı olması, su giriş hortumunda su akmasını engelleyen bir sorun oluşması, su giriş hortumunun bir nesne yüzünden tıkanmış olması ve makinenin kapısının tam olarak kapanmaması çamaşır makinesinin su almasını engelleyebilir.

Çamaşır makinesinin aldığı suyu boşaltmaması: Boşaltma hortumunun kırılmış olması, boşaltma hortumunun tıkanmış olması, pompa filtresinin tıkalı olması veya pompa motorunun arızalanmış olmasından dolayı çamaşır makinesi almış olduğu suyu boşaltmayabilir. Çamaşır makinesinin su boşaltma sorunlarından birisi olan çamaşır makinesinin su dolar dolmaz suyu boşaltması ise su tahliye hortumunun ucu makinenin yükseklik miktarına göre çok alçakta kalması veya yere düşmüş olmasından dolayı olabilir.

Çamaşır makinesinin çalışırken sallanması: Çamaşır makinelerinde en fazla karşılaşılan arızalardan birisi olarak çamaşır makinesinin sallanarak çalışması arızası; çamaşır makinesinin ayaklarının ayarlanmadığından, çamaşır makinesinin içine çok fazla çamaşır konulmuş olmasından ve makine içindeki çamaşırların çok sert olmasından oluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir