Konak Bosch Servisi

boschKonak Bosch Servisi İzmir ve çevre ilçelerde hizmet vermekte olan Konak Bosch Servisi tüm Bosch markalı mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, aspiratör ve çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların tamir ve bakımı için hizmet vermektedir.

0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir veya arıza tespitinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Tüm beyaz eşyalar için yapmış olduğumuz arıza giderme işlemlerinden ve bakım işlemlerinden sonra bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması hizmeti veriyoruz.

Kış aylarının en çok kullanılan kombilerin bakım süreleri her yıl olmak üzere bir kez yaptırılması gerekmektedir. Bakım hususunda en fazla titizlik gösterilmesi gereken beyaz eşyaların başında gelen kombilerin bakım yapılmasının önemli olma sebebi kombilerin hem elektrik, hem gaz hem de su ile çalışmasıdır. Kombilerde oluşan arızaların hemen giderilmesi gerektiği için oluşan arızaları en iyi şekilde kombi kullanıcılarının bilmesi ve iyi bir tespitte bulunmaları gereklidir.

İzmir Konak Bosch Servisi

Kombinin sıcak su vermemesi: Suyun gerektiğinden fazla açılması sebebiyle, ısınan suyun bir kısmının kalorifer sistemine gitmesinden dolayı veya cihazın sıcak su aksamlarından birisinin arızalanmasından dolayı kombi sıcak su vermeyebilir.

Kombinin sesli çalışması: Kombinin fan motoru arızalı olabilir, kombinin devir daim motorunda arıza olabilir, kombinin haznesindeki su içerisinde hava birikimi olabilir veya kombinin iç aksamlarından birisinin arızalanmasından dolayı çarpma veya su pompalama sesi gelebilir.

Kombide su akıtma problemi oluşması: Kombinin suyu gerektiğinden daha fazla doldurulmuş olabilir, kombinin tesisat bağlantılarında aşınma sorunu olabilir, kombiye ait imbisat deposunda sorun çıkmış olabilir, hava tahliye sorunları sebebi ile kombi su akıtabilir, cihazın su doldurma vanasında arıza gelişmiş olabilir ve kombiye ait su doldurma vanasında arıza oluşabilir.

Kalorifer peteklerinin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk arızası: Kalorifer petekleri kombi sebebi ile üst kısmının sıcak alt kısmının soğuk olması; filtresinin tıkalı olmasından, peteklerde kir ve toz birikiminin olmasından, kombinin yanlış arızalanmasından ve kombi içinde bir arıza gelişmesinden dolayı olabilir.

Konak Bosch Kombi Servisi

Günümüzde yaşam şartlarımızı ve hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başında hiç kuşkusuz beyaz eşyalardır. Çamaşır makinesinden tutun da bulaşık makinesi, buzdolabı gibi eşyalar kişilerin hayatlarında ciddi manada kolaylıklar sağlamaktadır. Dolayısıyla her insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve yaşam standartlarını yükseltecek düzeyde beyaz eşya adı verdiğimiz ürünler üretilmektedir.

Birçok firmanın beyaz eşya adı altında üretmiş olduğu ürünler bulunmakta hatta kimi firmalar da her beyaz eşya ürününde kalite bakımından kendini kanıtlamıştır. Bu firmalardan biri olan Bosch firması da klima, kombi üretiminden ziyade bugün birçok beyaz eşyanın üretimini yapabilmektedir. Konak Bosch Servisi de Bosch markasına ait olan ürünlerin onarımını ve bakımını profesyonel ekibiyle yıllardan bu yana kaliteli şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Konak Bosch Servisi

Konak Bosch Servisi denildiğinde ilk olarak alanında profesyonel bir ekiple yollarına devam eden ve bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren bir ekip akıllara gelmektedir. Dolayısıyla her daim müşteri ve başarı odaklı çalışan bir firma olan Bosch servisi bu anlamda müşterilerine her konuda çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Konak Bosch servis ağında tam anlamıyla şu hizmetler uygulanmaktadır:

*Buzdolabı yedek parça değişimi ve onarımı

*Çamaşır makinası onarımı

*Klima kombi bakım ve onarım hizmeti

*Bulaşık makinası onarımı

*Küçük ev aletleri servis hizmeti

*Kurutma makinaları servis hizmetleri

*Kombi ve klima montaj işlemleri

Tüm Bosch marka beyaz eşyaların, kombilerin garanti kapsamında periyodik bakımlarını ve servis hizmetlerini kaliteli şekilde müşterilerine sunan firmadan sizlerde kolaylıkla servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Servisi Konak

Konak Bosch Servis firması alanında oldukça deneyimli ve donanım sahibi kişilerden oluşan bir ekiple müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firma bünyesinde yer alan teknik servis elemanları genel olarak belli bir eğitimden sonra firmada çalışabilmekte ve 10 yıllık bir bakım hizmetleri konusunda tecrübeye sahiptirler. Bu nedenle gönül rahatlığıyla Konak Bosch Servisi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Günümüz malum internet devri olunca dilediğiniz iletişim hattımızı kullanarak servis elemanlarımıza ulaşabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Kısa zamaniçinde teknik servis elemanlarımız sizinle iletişime geçecek ve sorununuza olabildiğince yerinde çözüm imkânı sunabilecektir.

Servis, bakım, onarım hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Tüm servis hizmetlerimizde orijinal yedek parça hızlı, garantili hizmetsunuyoruz. Bakım ve onarım işlemlerimiz 1 yıl boyunca servis fişi kapsamında garantiye alınmaktadır.

Konak Bosch Teknik Servis

Genellikle hangi beyaz eşyayı alırsanız alın mutlaka bir zaman dilimi içerisinde garanti olanağından yararlanabilirsiniz. Bu zaman dilimi genellikle iki yılla sınırlandırılmakta olup elbette daha uzun süreli de olabiliyor. Alınan beyaz eşyaların markasına göre ayrılan teknik servis firmalarına bakımı ve onarımı yaptırıldığı taktirde daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlar alınacaktır.

Zira özellikle beyaz eşya konusunda deneyimli olmayan kişi ürününüze yarardan çok zarar verebilir. Böyle bir duruma maruz kalmamak için mutlak suretle Bosch çağrı merkezleriyle iletişime geçmeli ve profesyonel destek almanız önemlidir.

Konak Bosch Servisi Yetkili Servis Değildir

Konak Bosch Servisine web sitesi üzerinde bulunan mail adreslerine servis kaydı bırakarak yada iletişim numaralarını kullanarak kolaylıkla ulaşılabilir. Bir diğer yandan Bosch markasının ülke genelinde geniş servis ağı bulunduğu için Ege bölgesi merkez çağrı merkeziyle iletişim kurulması halinde kolaylıkla hızlı teknik servis hizmeti alabiliyorsunuz.

Bunun için tek yapmanız gereken Konak Bosch çağrı merkezini aramak ve hızlı servis kaydı bırakmak olacaktır. Bu şekilde etkili ve hızlı geri dönüş alabilir. Klima, kombi gibi cihazlarınıza ilk günkü performansını kazandırabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 18 kez ziyaret edildi.