Konak Bosch Servisi

İzmir ve çevre ilçelerde hizmet vermekte olan Konak Bosch Servisi tüm Bosch markalı mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, aspiratör ve çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların tamir ve bakımı için hizmet vermektedir. 0232 271 71 14 numaralı telefondan bizlere ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir veya arıza tespitinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Tüm beyaz eşyalar için yapmış olduğumuz arıza giderme işlemlerinden ve bakım işlemlerinden sonra bir yıl geçerli olmak üzere garanti belgesi uygulaması hizmeti veriyoruz.

Kış aylarının en çok kullanılan kombilerin bakım süreleri her yıl olmak üzere bir kez yaptırılması gerekmektedir. Bakım hususunda en fazla titizlik gösterilmesi gereken beyaz eşyaların başında gelen kombilerin bakım yapılmasının önemli olma sebebi kombilerin hem elektrik, hem gaz hem de su ile çalışmasıdır. Kombilerde oluşan arızaların hemen giderilmesi gerektiği için oluşan arızaları en iyi şekilde kombi kullanıcılarının bilmesi ve iyi bir tespitte bulunmaları gereklidir.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombinin sıcak su vermemesi: Suyun gerektiğinden fazla açılması sebebiyle, ısınan suyun bir kısmının kalorifer sistemine gitmesinden dolayı veya cihazın sıcak su aksamlarından birisinin arızalanmasından dolayı kombi sıcak su vermeyebilir.

Kombinin sesli çalışması: Kombinin fan motoru arızalı olabilir, kombinin devir daim motorunda arıza olabilir, kombinin haznesindeki su içerisinde hava birikimi olabilir veya kombinin iç aksamlarından birisinin arızalanmasından dolayı çarpma veya su pompalama sesi gelebilir.

Kombide su akıtma problemi oluşması: Kombinin suyu gerektiğinden daha fazla doldurulmuş olabilir, kombinin tesisat bağlantılarında aşınma sorunu olabilir, kombiye ait imbisat deposunda sorun çıkmış olabilir, hava tahliye sorunları sebebi ile kombi su akıtabilir, cihazın su doldurma vanasında arıza gelişmiş olabilir ve kombiye ait su doldurma vanasında arıza oluşabilir.

Kalorifer peteklerinin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk arızası: Kalorifer petekleri kombi sebebi ile üst kısmının sıcak alt kısmının soğuk olması; filtresinin tıkalı olmasından, peteklerde kir ve toz birikiminin olmasından, kombinin yanlış arızalanmasından ve kombi içinde bir arıza gelişmesinden dolayı olabilir.

TIKLA SERVİS ÇAĞIR!