Karşıyaka İmmergas Servisi

immKarşıyaka İmmergas Servisi Son otuz yıldan bu yana ülkemizde kullanılmaya başlayan doğalgazın kullanımı hem kolay hem de uygun olarak bulunmaktadır. Doğalgaz ile kullanımı başlayan kombiler sayesinde tüm yaşam alanlarına aynı miktarda ısı dağılımı yapılması da aslında eskiye nazaran büyük bir nimet olarak görülmektedir. Zira önceleri tüm yaşam alanlarındaki bölmeler aynı anda ısıtılamadığı için kış aylarında kişiler ısı sağlayabildikleri bölümleri kullanarak diğer yaşam alanı bölümlerini kullanamamaktan şikayet etmekteydi. Kombilerin kullanılmaya başlamasından sonra tüm yaşam alanlarının bölmeleri yani odaları aynı anda kullanılmaya başlanmıştır. Kombilerin kullanımının daha sağlıklı yapılabilmesi için mutlaka düzenli olarak bakımının yapılması gereklidir. Bir kombinin yılda bir kez bakımının yapılması demek tüm yıl boyunca bir kombinin arızasız olarak çalışabileceği anlamına gelmektedir. Karşıyaka İmmergas Servisi olarak kombi bakım ve onarımı için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Hiç Çalışmıyor Arızası

Beyaz eşyaların tümünde oluşan arızalar kullanıcılarının sıkıntıya düşmesine neden olmaktadır. Her arızalanan beyaz eşya mutlaka tamire ihtiyaç duyar tamire ihtiyaç duymasının yanı sıra bir de kullanımı duran beyaz eşya kullanıcıların beyaz eşyayı hangi amaç için kullanıyorsa bu yönde de sıkıntıya düşmelerine neden olmaktadır. Kombiler kış aylarında kullanmış olduğumuz gaz, elektrik ve su ile çalışan cihazlardır. Kombilerin tam da kış aylarında arızalanması demek kış aylarında çeşmelere gelen sıcak suyun kesilmesi kadar kalorifer peteklerinin de çalışmamasına neden olmaktadır. Tüm beyaz eşya ve kombi tamirlerinde Karşıyaka İmmergas Servisi olarak siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Arızalanan bir beyaz eşyanız için bizleri 0850 305 74 84 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz.

Kombinin hiç çalışmama arızası genellikle kombinin içinde bulunması gereken 1.5 bar suyun bulunmamasından dolayı, cihaza gelen elektriğin kesilmiş olması, priz arızaları, kombinin gaz vanasının çalışmaması, gaz vanası açık iken cihazın çalıştırılmak istenmiş olmasından dolayı kırmızı ikaz lambasının yanması, kombinin ön panelinde bulunan kış yaz ayarının istenilen düzeyde olmaması, kombinin pilot seviyesinde alev almaması gibi arızalardan dolayı kombi hiç çalışmıyor arızası kombilerde görülebilmektedir. Bu arıza kombide görüldüğünde mutlak uzman bir servis elemanı çağırmak gerekir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 8 kez ziyaret edildi.