Buca İmmergas Servisi

immBuca İmmergas Servisi Kombi kullanımı aktif olarak ülkemizde tüm şehirlerde yapılmaktadır. Kombi kullanımı kış aylarında doğalgaz kullanımı ile birlikte ısı sağlayıcısı olarak tüm yıl boyunca ise sıcak su sağlayıcısı olarak kullanılır. Kombiler tüm beyaz eşyaların içinde en fazla kullanmış olduğumuz elektronik ve dijital cihazlarımızdır. Kombileri daha iyi kullanabilmek için kesinlikle her yıl sonbahar aylarında bakımlarının düzenli bir şekilde yaptırılması gereklidir. Bakımları düzenli bir şekilde yaptırılan kombiler yıl boyunca hiç arıza yapmadan çalışabilir. Kombi arızalarının diğer beyaz eşyalara göre biraz daha tehlikeli olabileceği kesinlikle unutulmamalıdır. Bu nedenden dolayı kombi bakımları mutlaka uzman servis elemanlarına teslim edilmelidir. Buca İmmergas Servisi olarak siz değerli İzmirli hemşerilerimize kombi bakım, kombi onarım ve kalorifer petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Kombi Arızaları Ve Nedenleri

Kış aylarının vazgeçilmez cihazlarından birisi olan kombiler tüm kış boyunca evlerimizde ısı sağlayıcısı olarak kullanıldığı gibi, tüm yıl boyunca ise konut musluklarına sıcak su sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Sıcak su sağlayıcı olarak kullanılma aşamasında çok da fazla arıza göstermeseler de kombilerin bazı kış aylarında arıza gösterdiğine rastlanılabilir. Peki; kombi arızaları nelerdir? Kombi arızalarına çözüm nasıl bulunabilir?

Kombinin hiç çalışmama arızası; kombinin hiç çalışmama arızası genellikle içinde bulunması gereken suyun bitmiş olmasından, cihaza gelen elektriğin kesilmiş olmasından, elektrik prizinde arıza oluşmasından, kombinin gaz vanasının kapalı olmasından ve gaz vanası açık iken ikaz lambasının yanmasından dolayı oluşabilir. Bu arızaların giderilmesi için öncelikli olarak elektrik prizleri ve gaz vanaları kontrol edilmelidir. Tüm kontrollerden sonra kombi halen çalışmıyorsa o zaman kombi servisi aranabilir. Buca İmmergas Servisi olarak İzmir ve çevre ilçelerde siz değerli müşterilerimize destek veriyoruz. Destek almak için bizlere 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz.

Kombilerde sıklıkla görülen arızalardan birisi de kombinin patlama sesi ile yanmasıdır. Bu arızanın oluşmasındaki neden çakmağın geç yanması ve alevin daha sonradan oluşmasından dolayı olabilir. Bu arıza genellikle kombi pilot arızalarından dolayı oluşmaktadır. Kombi pilot tamiri yapıldıktan sonra bu arızanın ortadan kalktığı gözlemlenebilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 2 kez ziyaret edildi.