Karabağlar Beko Servisi

bekoKarabağlar Beko Servisi günümüzde beyaz eşyalar en fazla kullanılan ve her evde mutlaka olması gereken eşyalar arasındadır. insanların yükünü üstlenmek ile alakalı büyük bir katkıları bulunan beyaz eşyalar aralıklı süreçlerde arıza gösterebilir. Arıza gösteren beyaz eşyalar için Karabağlar Beko Servisi tüm beyaz eşyaların arızasını gidermek ile alakalı problemleri ortadan kaldırmak için hizmet vermektedir. 0850 305 74 84 numaralı telefonlardan Beko markalı bulaşık makinenizin arızasının giderilmesi için randevu alabilir. Veya bulaşık makinenizin arıza tespitini gezici ekibimize yaptırabilirsiniz. 7/24 hizmet alabileceğiniz servisimizde küçük ev aletlerinin tamiri yapılmakta ve tüm kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi beyaz eşyaların bakımı ve tamiri yapılmaktadır.

Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Bulaşık makinesi alırken mutlaka günlük ne kadar bulaşık yıkayabileceğinizi, bulaşık makinesinin dizilim şeklinin nasıl olacağını ve bulaşık makinesinin markasını mutlaka ayarlamanız gereklidir. Az kişinin olduğu evlerde çok büyük bulaşık makineleri, çok kişinin olduğu evlerde ise az hacimli bulaşık makinesi uygun değildir. Ev halkının ne kadar bulaşığı çıkıyorsa bu hesaplanarak bulaşık makinesi alınmalıdır. İşyerleri için sanayi tipi bulaşık makinelerinin de olduğu unutulmamalıdır.

Kişi bulaşık makinesi alırken mutlaka bütçesinin hesabını yapmalıdır. Aksi takdirde çok düşük bir bütçe ile son model yeni çıkmış bir bulaşık makinesi almanın mümkünü yoktur. Bulaşık makinelerinde bir çok programlar bulaşık makinelerinin satışı esnasında bulaşık makinelerinin fiyatlarını artırmaktadır. Buna göre bulaşık makinesindeki programların hepsinin kullanılıp kullanılmayacağı gözden geçirilmeli ve gerektiği kadar kişi kendisine programını hesap ederek bir bulaşık makinesi almalıdır. Aksi takdirde kullanmayacağı kadar geniş programlı bir bulaşık makinesine fazla para ödemek zorunda kalabilir.

Bulaşık makinesi satın alırken mutlaka iç malzemesine dikkat etmek gereklidir. hangi marka alınırsa alınsın iç malzemesinin plastik olması o bulaşık makinesinin ömrünün çok da uzun olmayacağının haberini verebilir. Plastik parçalı olan bulaşık makinelerinin metal parçalı olan bulaşık makinelerine göre koku yapma riskleri de çok daha fazladır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 2 kez ziyaret edildi.