Bornova Beko Servisi

bekoBornova Beko Servisi neredeyse yüz yıl kadar önce kullanılmaya başlanmış olan beyaz eşyalar günümüze bir çok değişiklik görerek ve hızlı bir şekilde gelişerek gelmişlerdir. Bir çok beyaz eşyanın ev içinde kullanılması artık mecburi bir hal almış, çamaşır makinesiz çamaşır yıkamak, bulaşık makinesiz bulaşık yıkamak neredeyse mümkün değildir. Beyaz eşyaların markaları birbirlerinden farklılık göstermektedir. Beko ülkemizde en fazla kullanılan markalardan birisidir. Beko markalı beyaz eşyalar çok uzun süre kullanıma uygun olsa da yine de bazı süreçlerde kullanmaya dayalı arızalar veya üretim arızaları gibi arıza çeşitleri ile kullanıcılar yüz yüze kalmaktadırlar. Bornova Beko Servisi olarak tüm Beko markalı beyaz eşyalarınızın; klima, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör ve çamaşır kurutma makinesi olarak tamirini ve bakımını yapıyor ve küçük ev aletlerinde de tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. 00850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizleri arayarak arıza kaydınızı oluşturabilir, isterseniz beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabı Arızaları Nelerdir?

Beko markalı buzdolapları uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir. Fakat kullanıcı hataları, üretim hataları veya eskimeye dayalı olarak bir takım arızalar göstermesi normaldir. Tarafımızca bu arızaların hepsinin giderilmesi mümkündür. Buzdolabı arızaları nelerdir? Buzdolapları neden arızalanır?

Buzdolabı Çalışmıyor: Buzdolabının hiçbir şekilde çalışmaması ışığının yanmaması ve soğutmaması genellikle elektrik ile alakalı sorunlardan dolayı oluşmaktadır. Yani elektrik prizinde bir sorun veya evin sigortasının atıp atmadığı kontrol edilmelidir. Bu sorunlar tamamen ortadan kaldırıldıktan sonra yine de buzdolabı çalışmıyorsa o zaman mutlaka servis çağırmak gereklidir.

Soğutucu Bölümünde Terleme: Bu arıza genellikle ortam koşullarının çok fazla sıcak olmasından, buzdolabının kapısının sıklıkla açılıp kapanmasından, termostat konumunun gerektiğinden daha soğuk konumda olmasından dolayı olabilir. Bu sorunlar ortadan kaldırıldığında soğutucu bölümündeki terleme kuru bir bez ile silinerek tamamen yok edilmeli ve daha sonra birkaç saat kadar soğutucu bölmesinin kapısı açılmamalıdır. Buna rağmen soğutucu bölmesinde hale terleme oluyorsa o zaman mutlaka servis çağırarak bu terleme sorunun ortadan kaldırmak gereklidir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.