Gaziemir Beko Servisi

bekoGaziemir Beko Servisi bir çok beyaz eşya çeşidi evlerimizde kullandığımız en önemli eşyalar arasındadır. Beyaz eşyaların evlerimizde hizmetli görevi görerek mutfakta bulaşıkları, banyoda çamaşırları ve soğutma işlemini yapan buzdolapları ile neredeyse evin işini tamamen üstlenmiş durumdadırlar. Beyaz eşyalar çok uzun süre kullanıma uygun biçimde iç donanımları ve dış donanımları ile birlikte üretilmiştir. Fakat bazı süreçlerde arıza gösterebilmektedirler. Tüm beyaz eşyalarınızın arızalarının giderilmesinde hizmet veren Gaziemir Beko Servisi olarak küçük ev aletleri ve beyaz eşyaların bakım ve onarımını yapmaktayız.

0850 305 74 84 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak arıza kaydınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, aspiratör, klima, fırın, buzdolabı ve fırınlı ocak gibi beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı tarafımızca yapılmaktadır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Arıza Çeşitleri Ve Nedenleri Nelerdir?

Son zamanlarda artık her evde bulunmaya başlayan çamaşır kurutma makineleri uzun süre kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Fakat bazı süreçlerde arıza gösteren bu makineler çamaşır makinesinde yıkanmakta olan çamaşırların kurutulmasında sorun çıkartmaktadır. Çamaşır kurutma makineleri sistem olarak içerisine konulan çamaşır makinesinde yıkanmış olan ıslak çamaşırların kurutulmasına yönelik işlem yapmakta ve dolap kuruluğunda, ütü kuruluğunda ve narin kurutma olarak tüm çamaşırları yapılarına ayırarak kurutma yapmaktadır. Çamaşır kurutma makineleri hangi arızaları gösterir?

Start Lambası Yanmıyor. Kurutucu Çalışmıyor: Kurutucunun hiçbir şekilde çalışmaması elektrik aksamından oluşan bir arıza sebebi ile olabileceği gibi, arızanın sigorta kesikliğinden veya kurutucunun takılı olduğu pirizin arızasından dolayı oluştuğu düşünülebilir.

Tambur Aydınlatma Sistemi Çalışmıyor: Program akışından, fonksiyon bozukluğundan dolayı bu arıza oluşmuş olabilir. Bu arızanın giderilmesi için çamaşır kurutma makinesi tamamen kapatılmalı ve üzerinden yarım saat bir müddet geçtikten sonra tekrardan açılmalıdır. Yine bu uygulama yapıldıktan sonra tambur aydınlatma sistemi çalışmıyorsa o zaman servis çağırmak gereklidir.

Kurutma İşlemi Çok Uzun Süre Devam Ediyor: Kurutma işlemi ilk kurutma başlatılırken seçilen program ile yapılmaktadır. Bu süreçte çamaşır kurutma makinesinin içine konulan çamaşırlara göre program seçimi yapılmalı ve makine bu şekilde başlatılmalıdır.

Bugün: 1 kez, Toplam: 5 kez ziyaret edildi.