Karabağlar Baymak Servisi

baymakEn fazla da sıcak şehirlerde ihtiyaç duyulan klimalar rahatlatıcı havası ile yaz aylarının vazgeçilmez beyaz eşyalarından olurken, ısıtma sistemi olarak da kullanılmasından dolayı kış ayların da vazgeçilmez beyaz eşyaları arasına girmiştir. Bazı uzmanlara göre sağlık açısından kullanımı biraz sakıncalı olarak sayılsa da klimaların düzenli olarak filtrelerinin değiştirilmesi bu sağlık sorunları ile klima kullanıcılarının karşı karşıya gelmemesini sağlamaktadır. Klima satın alırken mutlaka klimaların filtre değişimi kolay yapılabilenlerinden seçilmelidir. Son zamanlarda yeni sistem üretilen Baymak klimalar bu hususta en yüksek kaliteye sahip olan klima çeşitleridir. Klimalar sağlam ve dayanıklı beyaz eşyalar sınıfında üretilmektedir. Fakat ne kadar da sağlam ve dayanıklı beyaz eşyalar arasında üretilen dayanıklı cihazlar olsalar da bu cihazların da aralıklı süreçlerde arızalandığı görülebilir. Klima arızalarından gelişen arızalar içinde çok ciddi arızalar da bulunmakta fakat bazı zamanlarda geçiştirici arızalar nedeni ile klimalar tamamen kullanılamaz hale de gelmektedir.

Karabağlar Baymak Servisi olarak İzmir ve çevre ilçelerde klima arızalarının önüne geçmek için hizmet veriyoruz. Klima arızalarınız için 0232 271 71 15 numaralı telefondan bizleri arayarak klima arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Veya klima bakımı randevusu almak için bizleri arayabilirsiniz. Karabağlar Baymak Servisi olarak kayıtlı müşterilerimize düzenli olarak her altı ayda bir klima bakımı uygulaması yapıyoruz. Klimalarda küçük arızalar da meydana gelse mutlaka elektronik cihazların tümünde oluşan arızaların önemsenmesi gibi bu arızaların da hemen engellenmesi gerekmektedir. Engellenen tüm arızalar tarafımızca garanti belgesi kapsamında değerlendirilmektedir. Klimalar çeşitli arızaları farklı sistemler ile dışarı vurabilirler.

Karabağlar güzel İzmir’in en yoğun ilçelerinden bir tanesidir. Kombi ve doğalgaz kullanımı oldukça yoğundur. Olası arızalarda bizi 7/24 yukarıda ki telefon numaralarından arayabilirsiniz.

Bu arıza çeşitlerine genel olarak bakıldığında en fazla klimalarda görülen arızalar; klimanın hiç çalışmaması, klimanın fan motorunun çalışıp soğutucu ve ısıtıcı sisteminin devreye girmemesi, klima kompresörünün kalkış yapmaması, klimanın termik attırması, klimanın sigorta attırması, klimanın çalışıp ısıtma veya soğutma yapmaması, klimanın ısıtma yapıp soğutma yapmaması, klimanın soğutma yapıp ısıtma yapmaması, klimanın çok sesli bir şekilde çalışması, klimalarda bulunan fanların hız ayarlarının çalışmıyor olması, klimanın kumandasının çalışmaması, klima çalışırken oda içerisine kötü bir kokunun yayılması arızaları sayılabilir.

Baymak tüm dünyada en çok tercih edilen kombi markalarından bir tanesidir. Son yıllarda Türkiye’de de çok tercih edilmektedir. Baymak kombiler çok fazla arıza vermese de ara sıra arıza verebilmektedir. Bu gibi durumlarda bizim gibi uzman ekipler anında müdahale ederek sorununuzu gidermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir