İzmir Buderus Servisi

buderusİzmir Buderus Servisi Kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyalarından birisi olan kombilerin başlıca üreticisi olan Buderus markası ülkemizde en fazla kullanılan kombilerden birisidir. Sağlam kombiler olarak bilinen Buderus markalı ürünlerin kullanımı da oldukça kolaydır. Bu nedenden dolayı bir çok kişi tarafından bu markanın kombileri tercih edilerek kış aylarında tüm yaşam alanları için ısı sağlayıcısı olarak yaz aylarında ise sıcak su sağlayıcısı olarak kullanılır. Ülkemizde doğalgaz kullanımının başlaması ile birlikte artan kombi kullanımı insanları hem odun ve kömür gibi zahmet isteyen yakıtları kullanmaktan kurtarmış hem de daha uygun fiyatlı ısınma sisteminin yaşam alanlarına kurulmasını sağlamıştır.

Buderus markalı kombiler uzun süre kullanıma uygun ve çok dayanıklı olarak üretilmiştir. Fakat bazı zamanlarda kullanıcı hatasından veya uzun süre kullanmaya dayalı olarak arıza gösterebilir. İzmir ve çevresindeki ilçelerde İzmir Buderus Servisi olarak hizmet veren firmamız Buderus markalı tüm kombilerinizin ve farklı yapıdaki ısıtma sistemlerinizin arızalarını gidermek için çalışma yapmaktadır. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşım sağladığınızda hızlı bir şekilde arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Kombi Arızaları Ve Nedenleri

Kombi Hiç Çalışmıyor Arızası: İçerisinde su bitmiş olabilir, elektrik şalteri kapalı olabilir, gaz vanası kapalı olabilir.

Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor: Kaloriferlerin dönüş hattındaki filtre tıkalı olduğu için kombi ısıtmıyor olabilir, petek temizliği yapılmadığı için petekler ısıtmayabilir.

Kombi Patlama Sesi Yaparak Çalışıyor: Cihazın tam yanma esnasında pilotunun biraz geç yanması kombi içindeki gaz birikiminden dolayı kombinin patlamalı yanmasına neden olabilir. Bu süreçte mutlaka kombi için yıllık bakım yaptırmak gereklidir.

Kombi Su Akıtıyor: Cihaz içindeki su gerektiğinden fazla doldurulmuş olabilir, Kombinin tesisat bağlantılarında aşınmadan dolayı kombi su akıtabilir veya bir takım tahliye arızalarından dolayı kombiler su akıtabilir.

Yukarıda saymış olduğumuz kombi arızaları kombilerde sıklıkla görülen arızalardır. Bu arızalardan birisi veya bir kaçı kombide görüldüğünde mutlaka kombi servisine başvurmak gereklidir. Zira kombilerin arızaları diğer beyaz eşyaların arızaları gibi masum değildir. Nedeni ise kombilerin su, elektrik ve gaz ile çalışmasıdır. Kombi arızaları hızlı bir şekilde tehlikeli duruma gelebilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.