Balçova Buderus Servisi

buderusBalçova Buderus Servisi Yaşam alanlarımızda en fazla kullanmış olduğumuz beyaz eşyalardan birisi olan kombiler kış aylarının vazgeçilmez beyaz eşyalarındandır. Doğal gazın daha uygun fiyatlı olması vatandaşları ülkemizde odun ve kömür gibi yakıtları kullanmaktan uzaklaştırmış ve kombiler sayesinde doğalgaz kullanımına yönlendirmiştir. Odun ve kömür kullanmak doğalgaz kullanmaktan oldukça fazla külfetlidir. Kombiler çok sağlam olarak üretilmektedir. Çok fazla arıza göstermeseler de bazı nedenlerden dolayı aralıklı süreçlerde kombilerinde arıza göstermesi muhtemeldir. Kombi arızaları geliştiğinde kesinlikle bu hususta bilgisi olmayan kişiler kombiyi tamir etmek için müdahale etmemelidir. Zira kombi arızaları diğer beyaz eşyalar gibi tehlikesiz değil gaz, su ve elektrik ile birlikte çalıştığı için kombi arızaları oldukça büyük tehlike çıkartabilir.

Balçova Buderus Servisi olarak kombi arızalarınızın hemen giderilmesini sağladığımız gibi, yıllık bakım için de siz İzmirli müşterilerimize destek olmaktayız. Kombilerin yıllık olarak yapılan bakımları sonrasında yıl boyu kombiyi hiçbir şekilde arıza göstermeden kullanabilirsiniz. Zira tarafımızca yapılmakta olan kombi bakımlarında daha sonradan görülmesi muhtemel olan kombi arızalarının da önüne geçiyoruz. Kombi arızalarınız ve kombi bakımlarınız için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşarak kombi bakımı için randevu alabilir, isterseniz hemen kombi arızası için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Bu makalemizin içeriğinde muhtemel kombi arızalarının neler olduğunu siz değerli müşterilerimize anlatalım.

Kombi Arızaları

  • Kombinin sıcak su vermeme arızası
  • Kombinin çok fazla sesli yanması
  • Kombinin su akıtması
  • Kominin yanmasına rağmen radyatörlerin üstünün sıcak altının soğuk olması
  • Sıcak su açıldığı zaman kalorifer peteklerinin de ısınması
  • Kombinin patlamalı yanması
  • Kombinin hiç çalışmaması
  • Kombinin çalışıp kalorifer peteklerine ısı sağlamaması

Yukarıda saymış olduğumuz arıza çeşitleri kombide görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gereklidir. her çeşit kombi arızasının ileriki düzeylerde tehlikeli bir hale gelebilir. Kombi arızalarının bir kısmı da peteklerin iç kısımlarında birikmekte olan kir ve tozlar nedeni ile oluşmaktadır. Petek temizliği yapıldıktan sonra kombi üzerinden de arıza geçmektedir. Petek temizliği ve kombi bakımı her yıl düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Balçova Buderus servisi olarak Buderus markasına ait Türkiye genelinde çok sayıda yetkili servis firması bulunmaktadır. Buderusmarkasına ait olan kombi, klimagibi cihazlarınızı bu servis firmalarına getirerek onarım ve bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz bölgedeki yetkili servis firmasını arayarak var olan arızayı telefonda da servis yetkilisine aktarabilir ve sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz.

Buderus teknik servis alanında başarılı ekip ve ekipmanlarla faaliyet göstermektedir.Buderus marka klima, petek ve kombi bakım ve onarım işlemleri için bulunduğunuz bölgenin yetkili servisinden arıza veya bakım randevusu oluşturmanız halinde kısa zamanda sorununuz giderilecektir. Markaya ait olan tüm cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri iki sene garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Cihazınızın onarımından sonraki günler içinde yeniden arızı oluşması halinde cihazınızı yetkili servise tekrardan götürebilirsiniz. Ücret talep edilmeden cihazınıza yeniden bakım yapılması mümkündür. Teknik servis hizmetleri genellikle firmada garantili olarak verilir.

İzmir Balçova Buderus Servisi

Genel anlamda düşündüğümüzde kombilerin görevleri arasında kişilerin yaşam alanlarına kış aylarında sıcaklık vermesi, sıcak su akışını sağlayarak insanlara konforu ve rahatlığı sunması yönünden tercih edilmektedir. Geçmiş dönemlerle kıyaslandığında hiç kuşkusuz kombiler büyük rahatlık sağlamaktadır. Gaz, su ve elektrik tüketimiyle beraber kombine şekilde çalışan kombiler zaman içerisinde birtakım sebeplerle arıza çıkarabilirler.

Böyle durumlarda Ege bölgesinde ve özellikle İzmir’de yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamızdan destek alınabilir. Sizlere en yakın olan servis acentelerimizle iletişim kurarak Balçova Buderus Kombi Servisi hizmeti talep edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda firmamızın müşteri temsilcileri sizin adınıza arıza kaydı oluşturacak ve en kısa zamanda adresine bir ekip gönderecektir.

Balçova Buderus Kombi Servisi

Buderus firması gelişen teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün servis ağını genişletmektedir. Firma gerek klima üretiminde gerekse kombi alanında kendini yenileyerek daha da ileriye gitmektedir.Dolayısıyla Türkiye’nin hemen her ilindeservis ağı olan Buderus Firmasının bir kolu olarak İzmir’in Balçova bölgesinde kombi servisi olarak firmanın servisini üstelenmekteyiz.

Buderus kombilerinizin garanti kapsamında olan arızalarınızın firmamız tarafından tespitinin yapılabilmesi için gerekli arıza kaydının oluşturulması gerekir. Sizler kombilerinizde herhangi bir aksaklık olduğunu düşündüğünüzde hiçbir şekilde müdahalede bulunmadan firmamızın iletişim hattını arayarak müşteri temsilcilerimizle BalçovaBuderusKombi Arıza formu doldurmanız halinde alanında uzman kişilerden oluşan servis ekibimiz adresinizde kombi bakımınızı yapacaklardır.

Buderus Servisi Balçova

Kombiler herkesin yaşam alanının farklılığından dolayı farklı yakıt tüketimi oluşturabilir. Kimi evler metrekare olarak küçük kutu gibi evlerdir. Dolayısıyla bu evler kısa zamanda ısınarak odalardaki sıcaklık seviyesi yükselecek akabinde termostat devreye girecektir. Yakıt tüketimi buna bağlı olarak daha az olacaktır.

Genelde kişiler kombilerin ayarlarıyla oynayarak daha fazla sıcaklık oluşmasını beklerler. Halbuki kombinin derecesi bir ayarda sabitlenir, termostat derecesine göre ısı belirlenirse daha sağlıklı sonuç alınacaktır. Zaman içerisinde olması gereken bakımlar kombilere yapılmadığında da peteklerde tıkanıklık oluşabilir. Böyle durumlarda kombi fazla yakıt harcayacaktır. Ege bölgesinde yer alan Buderus teknik servis firmamızdan Balçova Buderus Kombi Petek Bakımı talep edebilirsiniz.

Balçova Buderus Teknik Servis

Kombi sektöründe alanında başarılı olan Buderus firmasının servis ağını yıllardır Ege bölgesinde kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Alanında profesyonel kişilerden oluşan kadromuz ile 7/24 Balçova Buderus Kombi Tamiri, bakımı yapmaktayız. Kombilerinize gereken bakımı yaptırarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü kombi bakımınızda veya arızasında günün her saati iletişim hattımızdan firmamızı arayabilir, destek talep edebilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 18 kez ziyaret edildi.