Gaziemir Buderus Servisi

buderusGaziemir Buderus Servisi Uzun bir süreden beri hayatımızda olan beyaz eşyalar hem evimizin en büyük çalışanları hem de yardımcılarımızdır. Beyaz eşya kullanımı tüm dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan eşyalar arasında gelmektedir. Son otuz yıldan bu yana ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılmakta olan beyaz eşyaların başında gelen kombiler en iyi ısı sağlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Odun ve kömürden daha uygun fiyatla kullanılabilen doğalgazın kullanımı da oldukça kolaydır. Kalorifer petekleri sayesinde tüm işyerleri ve evlere ısı sağlayan kombiler uzun süre kullanmaya uygun ve dayanıklı beyaz eşyalar olarak üretilmiştir. Buderus markalı kombiler ülkemizde en fazla tercih edilen kombi markası olarak bilinmektedir. Bu kombilerin uzun süre kullanıma uygun olarak üretilmesi arada bir arıza yapmayacakları anlamına gelmemektedir. Arıza yapan bir kombi kesinlikle bu hususta bilgisi olmayan kişiler tarafından kurcalanmamalı ve parçaları değiştirilmeye çalışılmamalıdır. Aksi takdirde kombi tehlikeli bir araca dönüşebilir. Kombi tamiri mutlaka bu konuda eğitim almış ve özel yetiştirilmiş kişiler tarafından yapılmalıdır.

İzmir Gaziemir Buderus Servisi

Gaziemir Buderus Servisi olarak tüm kombilerinizin bakım ve onarımını yapmaktayız. Kombi denildiğinde her yıl düzenli olarak yapılan bakımlar mutlaka kaçırılmamalıdır. Aksi takdirde tam kış ortasında oluşan arızalar kış ortasında bir işyerinin veya bir evin ısı sağlayıcısının tamamen ortadan kalkmasına neden olmakta ve bu da soğuk bir alanda kalmaya neden olunmasına kişiyi mecbur bırakmaktadır. Buderus servisi olarak İzmir merkez başta olmak üzere tüm çevre ilçelerde de hizmet vermekteyiz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizleri arayarak 7/24 destek alabilirsiniz. Kombi bakımı yaparken üstlenmiş olduğumuz petek temizliği nedeni ile tüm kombi sahipleri hem daha uygun fiyatlı hem de daha fazla ısınabilmektedir. Zamanla kalorifer peteklerinin içlerinde oluşan kir ve tozlar kalorifer peteklerinin rahat çalışmasına engel olmakta zamanla biriken toz ve kirler nedeni ile kalorifer peteklerinden kötü bir yanık kokusu da gelmektedir. Kombi bakımı ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz kalorifer peteklerinin temizliği sayesinde bu kötü koku tüm kış boyunca ortadan kalkacak ve tertemiz oksijen dolu bir ortam sizinle birlikte olacaktır.

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşayabilmeleri için kış aylarında bulunulan alanı ısıtan, sıcak havalarda ise kapalı alanları soğutan nemini alan ve ortamın tozunu filtreleyen cihazlardır. Klimalar günümüzde evlerde, işyerlerinde, araçlarda ve eğitim alanlarına kadar her alanda kullanılmaktadır. Klimalar artık lüks bir cihaz olmaktan çıkıp, ihtiyaç haline gelmiştir.

Gelişen teknolojiyle beraber klimalardan beklenen daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Klima kullanan kişilerin en çok rahatsız oldukları konuların başında klimaların gürültülü çalışmasıdır. Gelişen teknolojiyle artık klimalar daha az enerjiyle ve daha sessiz halde çalışmaktadır.

Klimaların belirli aralıklarla bakımının yapılması klimadan daha fazla verim alınmasını sağlar. Klimalar soğutma ve ısıtma yaptığından filtrelerin düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir.Gaziemir Buderus Servisi olarak sizlere yerinizde hizmet vererek küçük arızalarınızın büyük sıkıntılara yol açmasının önüne geçiyoruz.

Gaziemir Buderus Kombi Servisi

Klimalar sürekli olarak çalıştırıldığında belli bir dönem sonrasında filtrelerinde tıkanma olabilir. Bu gibi durumlarda filtrelerin temizlenmesi veya değiştirilmesi gerekebilir. Periyodik bakımının yapılması klimanın ömrünü uzatırken, aynı zamanda klimanızdan aldığınız verimin artmasını sağlar. Klimalar şu nedenlerden dolayı bakımı düzenli yapılmalıdır:

  • Klimanızın kullanım süresini uzatmak için
  • Bulunulan ortama kötü kokuların yayılmasını önlemek amaçlı
  • Daha az enerjiyle daha iyi verim alarak enerji tasarrufu sağlamak için
  • Astım hastalığına yakalanmamak için
  • Bakterilerden korunmak için

Anlaşıldığı üzere klimalar düzenli aralıklarla bakımı yapılmadığında gerek sağlığınız açısından gerekse maddi açıdansize zarar verebilir. Gaziemir Buderus klima servisi olarak senede bir defa düzenli klima bakımınıza yapıyor ve yedek parça sıkıntısı yaşıyorsanız, değişmesi gereken parçayı garanti kapsamında yerinde değiştiriyoruz.

Gaziemir Buderus Servisi

Gaziemir Buderus Servisi kapsamında buzdolabı, Tv veyahut klima, kombi gibi cihazlarınız için de yıllardır uzman kadromuzla profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimizle beraber klimanızda oluşabilecek her türlü sıkıntıyı evinizde gidermeye çalışıyoruz. Olası büyük sıkıntılarda gerekirse yedek parça değişimini evinizde yapıyoruz.

İzmir Gaziemir’de hizmet veren servis firmamızdan detaylı bilgi almak istiyorsanız 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Genel olarak firma bünyesinde sağlamış olduğumuz teknik servis hizmetimiz sizlere bir yıl garanti süresi sunmaktadır. Bu süre zarfında oluşabilecek herhangi Buderus marka ürünlerinizde ücretsiz bakım ve onarım hizmeti talep edebiliyorsunuz.

Sizlerin klima veyahut farklı Buderus marka bir cihazınızın bakımı için ürünü yanınıza alıp servis firmamıza getirmenize gerek kalmadan çağrı merkezimize bırakmış olduğunu adres bilgileriniz ışığında adresinden alıp yine onarım sonrası adresinize bırakıyoruz. Dolayısıyla bu konuda da müşterilerimizim mağduriyet yaşamasının da bir nevi önüne geçmiş bulunuyoruz.

Gaziemir Buderus Teknik Servis

Buderus markasına ait olan tüm cihazlarınızın yıllık bakım ve onarım işlemleri veyahut ta farklı beyaz eşyalarınızın onarım işlemleri için yetkili servis firmamızı 7 gün 24 saat olacak şekilde arayabilir ve arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Gerek Buderus Gaziemir servisi iletişim numaramız üzerinden veyahut mail sistemi aracılığıyla, 7/24 aktif olan çağrı merkezimiz aracılığıyla arıza kaydı bırakmanız olasıdır. Buderus servis ağı geniş olan bir beyaz eşya markası olması sebebiyle müşteriler bu konuda bir sıkıntıyla karşılaşmamaktadır.

Zira gerek kombi, klima veya TV Buzdolabı gibi ürünlerde yedek parça değişimi gerekiyorsa da ürüne ait orijinal parçalarla değişimini sağlıyoruz. Dolayısıyla yetkili servis firmasını gönül rahatlığıyla arayabilir ve onarım, bakım taleplerinizi iletebilirsiniz. Buderus kombi ve petek bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.