Bayraklı Buderus Servisi

buderusBeyaz eşyalar evlerimizin başköşesinde bizlere hizmet eden sessiz yardımcılarımızdır. Beyaz eşyalar arasında en fazla kullanılan eşya olan kombiler yaz aylarının sıcak su sağlayıcıları ve kış aylarının ise ısı sağlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Türkiye’de doğalgaz kullanımı başladıktan hemen sonra kullanılmaya başlayan kombiler diğer yakıtlara göre hem daha hesaplı hem de daha kolay olarak yaşam alanlarımıza ısı sağlamaktadır. Uzun süre kullanmaya dayanıklı olarak üretilen kombiler bazı zamanlarda arızalanarak ev ve işyeri sahiplerini sıkıntıya sokabilir. Bu nedenden dolayı belirli zamanlarda ve her yıl olmak üzere kombilerin bakımını yaptırmak ve bu bakım ile birlikte kalorifer peteklerini temizletmek gereklidir. Kombilere yapılan bakımlar ve kalorifer peteklerine yapılan bakımlar ile birlikte hem kombinin ömrü uzamakta hem de yapılan petek temizliği ile birlikte daha az yakıt faturası ödeme gibi bir avantajı olmaktadır. Kombi bakımı ve petek temizliği genellikle son bahar aylarında ve kış başlarında yapılması tercih edilse de bahar temizliği yapılan ilk bahar aylarında da kombi bakımı ve kalorifer peteği temizliği yapılabilir.

Bayraklı Buderus Servisi olarak kombi arıza giderme, kombi bakım yapma ve petek temizliği hususunda uzman kadromuzla sizlere İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet vermekteyiz. 0232 271 71 15 numaralı telefondan bize ulaşarak kombi bakım randevusu alabilir, isterseniz arızalan kombiniz için hemen kombi arıza kaydı oluşturabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız hemen arıza kaydınızı oluşturup adresinize ulaşarak arızanızın giderilmesini sağlayacaktır.

Ne Zaman Servis Aranmalı?

  • Kombi hiç çalışmıyorsa
  • Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyorsa
  • Kombi patlamalı yanıyorsa
  • Kalorifer peteklerinin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise
  • Kombi su akıtıyorsa
  • Kombi çok sesli çalışıyorsa
  • Kombi sıcak su vermiyorsa

Mutlaka servisi aramak gereklidir. Kombi arıza yaptığında arızaya müdahale eden kişi mutlaka bu işte uzmanlık kazanmış olmalıdır. Zira kombi arızaları bazı zamanlarda oldukça büyük tehlikeler çıkartabilecek duruma gelebilir. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılan kombi tamir işlemleri hem kişiye hem de çevresinde bulunan kişilere zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir