Menemen Buderus Servisi

buderusMenemen Buderus Servisi Kolay ısı sağlayıcısı olarak bilinen kombiler uzun bir süreden beri ülkemizde kullanılmaktadır. Kömür ve odundan çok daha kolay ve daha uygun fiyatla tüketilen doğalgaz kullanımı ile birlikte tüm ülkemizde yaygınlaşan kombi kullanımında Buderus markalı kombilerin kullanımı ön sıralarda gelmektedir. Uzun süre kullanıma uygun ve dayanıklı beyaz eşyalar olarak üretilen kombiler kullanıcı hatası nedeni ile bazen arıza yapabilir.  Arıza yapan kombinin kesinlikle bu konuda bilgisi olmayan kişilerce tamir edilmeye çalışılmaması gereklidir. Zira kombi tamiri yapım aşamasında kombinin büyük bir kaza çıkartma olasılığı bulunmaktadır. Bunun nedeni kombilerin gaz, elektrik ve su ile birlikte çalışmasıdır. Menemen Buderus Servisi olarak tüm kombi arızalarınızda sizlere İzmir merkez ve çevre ilçelerde destek olmaktayız. Kombiler arıza oluşturmadan belirli sürelerde yapılan kombi bakımı kombilerin ileriki sürelerde oluşabilecek arızalarının da önüne geçilmesini sağlamaktadır. Kombi arızası ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler her yıl düzenli olarak kombi bakımlarını yaptırmalı ve bunun yanı sıra kombiye bağlı olarak çalışmakta olan kalorifer peteklerinin de temizlenmesini sağlamalıdır. Kombi bakımı yapıldıktan ve kalorifer petekleri de temizlendikten sonra peteklerin daha iyi bir ısı sağlayıcısı olduğu görülebilir. Bu da yakıt faturalarında %25 oranında tasarruf sağlamak demektir. Kombi arızası, petek temizliği ve kombi bakımı için bize 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz. İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Kombi arızaları ne şekilde görülür ve kombilerde hangi arızalar görüldüğünde mutlaka servise başvurmak gereklidir? Eğer;

 • Kombinizin su basıncı yükseliyor ve emniyet ventili su akıtıyorsa
 • Kombiye elektrik gelmiyorsa
 • Kombinin çakmakları ateş alıyor fakat alev almıyorsa
 • Kombi musluk suyu derecesi sıcaklık açısından çok düşük derecede ise
 • Kombi sigortayı attırıyor ise
 • Kombinin sağladığı su sürekli soğuk suya geçiyor ise
 • Kombi, musluk açıldığında kaloriferler ısınma sistemine geçiyor ise
 • Kombi pilot yanmasına rağmen devreye girmeyerek çalışmıyor ise
 • Kombi oda termostatı tek ayarda yanmaya başladı ise
 • Kombi gaz ayarı bozuldu ise mutlaka servisi arayınız.

Ege bölgesinde kaliteli ve donanımlı ekibiyle uzun yıllardır Buderus marka teknik servis hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek sizlerde kolaylıkla kombi ve klima ve tüm beyaz eşya onarım ve bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Buderus markasına ait olan klima, kombi gibi cihazlarınız için Menemen Buderus servisi olarak yılların vermiş olduğu bir tecrübeyle sadece Menemen’de değil tüm Ege bölgesinde bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. İzmir’in tüm ilçelerine mobil servis ağımızla kaliteli, garantili ve seri bakım hizmeti veriyoruz.

Firmamızı arayarak arız akaydı oluşturmanız oldukça kolaydır. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan yararlanarak dilerseniz mail aracılığıyla arıza kaydı oluşturabilir veyahut çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Müşteri iletişim hattımız 7/24 aktif olarak siz değerli müşterilerine profesyonel destek sağlamaktadır.

İzmir Menemen Buderus Servisi

Menemen Buderus marka beyaz eşyalarınız için Menemen Buderus teknik servisi firmamızdan kolaylıkla arıza ve bakım, onarım hizmeti talep edebiliyorsunuz. Buderus markasına ait olan hemen her model kombi bakım ve arızalarını yerinde giderebiliyoruz. Dürüst ve güvenilir ustalarımız dahilinde vermiş olduğumuz bakım ve arıza hizmetlerimiz seri şekilde arıza formunda belirtmiş olduğunuz adreste giderilmektedir.

Her marka kombilerinizin arıza ve onarımı yapılabilmektedir. Arızalı olan kombilerinizin arızası yerinde tespit edilir ve olabildiğince yerinde onarılmaya çalışılır. Lakin yerinde onarımı mümkün değilse bu defa da cihazınız belirtmiş olduğunuz adresten alınarak yine belirtmiş olduğunuz adrese bırakılacaktır. Tüm Buderus marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemleri en kısa zamanda müşteri mağduriyetine sebep olmayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Menemen Buderus Kombi Servisi

Klima cihazları genel anlamda iç ve dış ortamlarda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Bu cihazların dış üniteleri balkon vs gibi binanın dışına takıldığından soğuk havalarda kar yağışından etkilenerek dış ünitelerde donma sıkıntısı yaşanabilir. Hava şartlarından dolayı klimaların ısı verme kapasitesi düşer. Hatta bazı klimaların dışarda olan ünitelerinde donma problemi çözülmeden klimaların verimli çalışması olanaksızdır. Dolayısıyla klimalarda arızalar oluşabilir. Bu gibi durumlarda klimanıza hiçbir şekilde kendi formüllerinizle çalıştırmaya çalışmayınız. Aksi taktirde küçük çaplı arızalarınız büyük sorunlara yol açabilir.

Böyle durumlarda 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Menemen Buderus Klima Servisi olarak bizler kısa süre içerisinde alanında uzman ekibimizle evinize gelerek klimanızın arızasını gidermeye çalışacağız. Klimanızın arızası giderildikten sonra 1 yıl süreyle klimanızı garanti kapsamına alıyoruz.

Menemen Buderus Servisi

Menemen Buderus Servisi olarak yıllardır bu sektörde güler yüzlü ve konusunda uzman ekibimizle beraber sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yıllardır karşılıklı güven içerisinde oluşturduğumuz hizmet politikamızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Verdiğimiz hizmetler şöyledir:

 • Klimaların yerlerinin değiştirilmesi, klima montajı
 • Klima gaz dolumu
 • Klimaların arıza tespiti, tamiri
 • Klima bakımı

Klimalar, düzenli aralıklarla bakımı yapıldığında hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya kalmazsınız. Düzenli olarak 6 ayda bir olmak üzere klimanın bakımı yapılmalıdır. Bakımı düzenli gerçekleşen klimaların kullanım ömrü uzar. Dolayısıyla sürekli arıza çıkarmaz ve maddi olarak sizi zorlamaz. Bu nedenledir ki düzenli yapılan klima, kombi petek bakım ve onarım işlemlerinin aksatılmaması fayda sağlayacaktır.

Menemen Buderus Teknik Servis

Menemen Buderus beyaz eşya servisi ve klima olarak yaptığınız aramalarda firmamızın iletişim numarasıyla karşılaşmanız oldukça olasıdır. Menemen ve Tüm Ege bölgesinde lider konumda olan bir teknik servis firması olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 10 kez ziyaret edildi.