Balçova Termodinamik Servisi

terBalçova Termodinamik Servisi Beyaz eşya kullanımı insan gücüne ihtiyaç duyulan işlerin beyaz eşyalar tarafından yapılmasını sağlamak için aktif bir şekilde günümüzde kullanılmaktadır. Neredeyse beyaz eşyalardan bir tanesinin bile bir yaşam alanında olmaması yaşam alanlarının eksik kaldığını göstermektedir. Yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu ve buzdolabı olarak sayılabilir. Bu beyaz eşyaların tümü yaşamı kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar günümüzde sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmektedir. Sağlam ve kalite içerikli üretilseler de beyaz eşyaların aralıklı süreçlerde arıza çıkarttığı görülebilir. Beyaz eşyalarda görülen arızalar için Balçova Termodinamik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz. 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizi arayarak destek alabilirsiniz. Beyaz eşyaların arıza göstermesindeki neden günümüzde arıza servisleri tarafından kullanıcı hataları ve uzun süre kullanım ömrünün aşılarak bir cihazın kullanılmasından dolayı olarak belirlenmiştir. Kullanım ömrü dolan beyaz eşyaların tümü mutlaka düzenli bir şekilde bakımdan geçirilmelidir. Bakımdan geçirilen beyaz eşyalar kısa süre içinde arıza çıkartmazlar.

Klima Arızaları Nelerdir?

Klimalar evlerimizde işyerlerimizde kısaca tüm yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz soğutucu ve ısıtıcı cihazlarımızdır. Klimaların kullanımı yapılırken aralıklı süreçlerde mutlaka bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımları yapılırken klimaların mutlaka filtrelerinin de değiştirilmesi gerekir. Klima bakımları yapıldıktan sonra düzenli bir şekilde klimaların kullanımı tekrardan kolay bir şekilde yapılır. Klima arızaları nelerdir?

  • Klimanın kumandasının çalışmama arızası
  • Klimanın kumandası ile klimanın arasındaki bağlantının kopma arızası
  • Klimanın iç kısmından toz ve kir kokusu gelmesi
  • Klimanın çok sesli çalışması
  • Klimanın hiçbir şekilde çalışmaması
  • Klima çalışırken soğutma ayarında ısı sağlayıcısı olarak çalışması
  • Klimanın çok aşırı derecede soğutması
  • Klimanın sesli çalıştığı halde ısı sağlayıcısı olarak kullanılamaması
  • Klimanın su damlatma arızaları

Yukarıda saymış olduğumuz arızalar klimalarda sıklıkla görülen arızalardır. Bu arızalar ile karşılaşıldığında mutlaka servis çağırmak gerekir. Balçova Termodinamik Servisi olarak siz değerli İzmirli hemşerilerimize tüm klima arızalarında destek veriyoruz.

Bugün: 1 kez, Toplam: 7 kez ziyaret edildi.