Konak Termodinamik Servisi

terKonak Termodinamik Servisi Günümüzde tüm eşyalardan daha fazla kullanılan beyaz eşyalar aktif bir şekilde yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Beyaz eşyaların kullanımı insanların yaşamını kolaylaştırmak maksadı ile yapılırken, beyaz eşyalar beyaz eşya üretici firmalar tarafından üretilmektedir. Beyaz eşyalar aktif bir şekilde on yıl sürece kullanılabilmektedir. Her beyaz eşyanın bir kullanım ömrü vardır. Kullanım ömürlerini beyaz eşyaların uzatabilmek için her yıl düzenli bir şekilde bakım yaptırmak gerekir. Düzenli bir şekilde yapılan bakım sonrasında beyaz eşyaların tümünün kullanım ömrü uzamaktadır. Konak Termodinamik Servisi olarak tüm beyaz eşyaların tamir ve bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Beyaz eşya tamir ve bakımı için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Günümüzde beyaz eşyalar arasında kış aylarında en fazla kullanılan kombiler aktif olarak kullanılabilmesi için mutlaka yıl içinde bir kez olmak üzere bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı aktif olarak her yıl düzenli olarak yapılan kombiler daha iyi bir çalışma sistemi ile çalışırlar. Kombi arızaları neden oluşur, kombi arızalarının oluşmaması için neler yapılması gerekir?

Kombi Çalıştığı Halde Isıtmıyor Arızası

Kombinin çalıştığı halde ısıtmıyor arızası bir çok nedenden dolayı oluşabilir. En fazla kombinin çalıştığı halde ısıtmama nedenleri;

  • Kombinin teknik bir sorununun oluşabileceğinden dolayı kombi çalıştığı halde ısıtmıyor olabilir. Teknik arızalarda mutlaka servis yardımı almak gereklidir. Konak Termodinamik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize İzmir merkez ve çevre ilçelerde destek veriyoruz.
  • Bir sonraki kombi çalıştığı halde ısıtmıyor arızası kombinin termostatının düşük olduğu için oluşmuş olabilir. Termostat düşüklüğü kolay bir şekilde kombi kullanıcıları tarafından değiştirilebilir.
  • Kaloriferlerin dönüş hattında bulunan filtrelerin tıkanması nedeni ile kombi çalıştığı halde ısıtmıyor arızası görülebilir. Filtreler çok iyi bir şekilde temizlendiğinde aktif bir şekilde kombi tekrardan çalışmaya başlayacaktır.
  • Kombi ile peteklerin arasında bulunan vanaların kapalı olmasından dolayı görülebilen bu arızalar vanaların açık olup olmadığı kontrol edildikten sonra kombi kullanıcıları tarafından sonuca ulaşılabilir.
  • Kombi çalıştığı halde ısıtmıyor arızası son olarak peteklerin boru hattının temiz olmadığından dolayı oluşmuş olabilir. Teknik servis tarafından temizlenen boru hatları sonrasında aktif bir şekilde kombi çalışmaya başlayabilir.
Bugün: 1 kez, Toplam: 1 kez ziyaret edildi.