Narlıdere Termodinamik Servisi

terNarlıdere Termodinamik Servisi Beyaz eşya kullanımı ülkemizde aktif olarak yapılmaktadır. Beyaz eşyalar günümüzde insanların yapması gereken işlerin yapılmasını sağladığından tüm yaşam alanlarında bulundurmak mecburi duruma gelmiştir. Beyaz eşyalar beyaz eşya üreticileri tarafından sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmektedir. Kalite içerikli üretilmelerine rağmen bazı zamanlarda beyaz eşyaların arıza çıkarttığı görülebilir. Bu arızalar bazen üretici hatası, bazen kullanıcı hatası bazen de bir beyaz eşyanın kullanım ömrünün dolmasından dolayı oluşmaktadır. Beyaz eşyalarda oluşan arızalar mutlaka beyaz eşya arıza giderme hususunda bilgisi olan kişiler tarafından tamir edilmesi gerekmektedir. Günümüzde beyaz eşyaların en çok kullanılanlarından olan klimalar sıcak yaz ayların soğutucuları soğuk kış aylarının ise ısıtıcıları olarak kullanılmaktadır. Klimaların yaz aylarının tam ortasında arıza göstermemesi için mutlaka belirli süreçlerde bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı yapılan klimalar aktif bir şekilde sanki yeni alınmış ve yeni çalıştırılmaya başlamış gibi çalışabilmektedir. Bunun nedeni Narlıdere Termodinamik Servisi olarak yapmış olduğumuz tüm klima bakımlarında mutlaka ileriki süreçlerde klimada görülecek olan arızaların da önüne geçilmektedir. Klima arızaları için 0850 305 74 84 numaralı telefondan bize ulaşarak klimanızın arızanızın giderilmesini sağlayabilir isterseniz klima bakımı yaptırabilirsiniz.

Klimanın Uzaktan Kumanda İle Çalışmama Arızası Neden Olur?

Klima arızaları denildiğinde en sık rastlanan klima arızalarından birisi olan klima uzaktan kumandası ile çalışmıyor arızası bir çok nedenden dolayı klimalarda oluşabilir. Genel olarak bakıldığında bu arıza klimanın kumandasından dolayı oluşmaktadır. Fakat bazen klimada oluşan bir arızadan dolayı da klimanın uzaktan kumanda ile çalışmama arızası klimalarda görülebilir. Narlıdere Termodinamik Servisi tüm klima arıza çeşitlerinde siz değerli hemşerilerimize destek oluyoruz. Klimalar uzaktan kumanda ile çalışmayı neden durdururlar?

Klimanın kumandasının pilleri bitmiş olabilir veya klimanın kumandasında yeteri kadar enerji olmayabilir. Klima kumandası ile klima çalıştırılamadığında ilk olarak klimanın kumandasının pilleri yeni piller ile değiştirilmeli ve klima tekrardan çalıştırılmalıdır. Eğer klima çalıştırılamaz ise mutlaka servis çağırmak gereklidir. Zira sorun kumandada değil klimanın kendisinde olabilir. Klimanın kumanda ile çalıştırılamamasına bir diğer neden ise klimada oluşan bazı aksam arızaları olabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.