Karşıyaka Termodinamik Servisi

terKarşıyaka Termodinamik Servisi Yaşam alanlarımızda kullanılan tüm eşyaların gerekliliğinin önemi oldukça fazladır. Fakat beyaz eşyaların gerekliliği tüm mobilya, mutfak eşyaları ve tekstil ürünlerinden daha fazladır. Bunun nedeni beyaz eşyaların insan gücüne dayalı olarak yapılması gereken işlerin neredeyse hepsini yapmalarıdır. Beyaz eşyaların kullanımında kış aylarının baş tacı olan kombiler aktif bir şekilde kış aylarında kullanılsa da aslında tüm yıl boyunca sıcak su sağlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Kombiler diğer beyaz eşyalar gibi uzun süre kullanmaya uygun ve sıklıkla arıza göstermeyen cihazlardır. Kombilerin arıza gösterdiği bazı zamanlarda görülse de bu arızaların bir takım nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenler bazı zamanlarda kullanıcı hataları bazı zamanlarda ise uzun süre kullanılarak kombinin kullanım ömrünün dolmasından dolayıdır. Kombinin kullanım ömrünü uzatabilmek için her yıl düzenli olarak bakımının yapılması gereklidir. Bakımı yapılan kombiler ilk kullanmaya başlanılan günlerdeki gibi kullanılabilmektedir. Karşıyaka Termodinamik Servisi olarak tüm kombi arızalarını gideriyor ve kombi bakımlarınızı yılda bir kez olmak üzere yapıyoruz. Kombi bakımı yaptırmak ve arızalanan kombinizi tamir ettirmek istiyorsanız bizlere 0850 305 74 84 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir merkez ve çevre ilçelerde olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Olası Kombi Arızaları Nelerdir?

Çok fazla kullanıcı hatası olmadan ve kombinin kullanım ömrü dolmadan bir kombinin arıza gösterdiğine rastlanmaz fakat bazı zamanlarda bakımı yapılmayan kombilerin bir takım arızalar gösterdiği görülebilir. Kombi arızalarında İzmir merkez ve çevre ilçelerde ikamet ediyor iseniz Karşıyaka Termodinamik Servisi olarak bizden destek alabilirsiniz. Olası kombi arızaları nelerdir? Kombiler nasıl arızalanır?

Kombinin hiç çalışmama arızası; kombinin hiçbir şekilde çalıştırılamama arızası genellikle kombinin elektrik aksamı arızaları nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Kombinin bağlı olduğu elektrik sigortaları ve kombinin elektrik bağlantısı gözden geçirilerek kombi tekrardan çalıştırılmalıdır. Gaz vanasının kapalı olması da kombinin çalışmamasına neden olabilir.

Kombinin çalışıp ısıtmama arızası; kombinin çalışıp ısıtmama arızasına neden ise kalorifer termostat derecesi düşüklüğü, kalorifer dönüş hattı üzerindeki filtrelerin tıkalı olması ve peteklerin boru hatlarının temizlenmesi gerektiği nedeni ile oluşmaktadır. Bu sorunlar gözden geçirilerek kombi tekrardan çalıştırılabilir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 12 kez ziyaret edildi.